Одиночник Андрій Кокура та танцювальний дует Зої Ларсон/Андрій Капран виступлять на першому етапі серії Челенджер, яка відкривається турніром Lombardia Trophy в італійському Бергамо 8-10 вересня.

Україна буде представлена і на наступному етапі серії – в змаганнях Autumn Classiс 14-16 вересня в Монреалі (Канада), де на лід вийдуть наші танцюристи Марія Голубцова та Кирил Бєлобров.

Нагадаємо, загалом серія Челенджер включає 10 міжнародних турнірів, однак цього року один з них – в австрійському місті Грац скасовано.

Календар наступних етапів: 22-23 вересня – Nebelhorn Trophy (Оберстдорф,Німеччина), 28-30 вересня –  Nepela Memorial (Братіслава, Словаччина), 4-8 жовтня – Finlandia Trophy (Еспоо, Фінляндія),13-15 жовтня – Budapest Trophy (Будапешт, Угорщина), 2-5 листопада – Denis Ten Memorial (Алмати, Казахстан), 15-19 листопада -Warsaw Cup (Варшава, Польща), 6-9 грудня – Golden Spin of Zagreb (Сісак, Хорватія).

Також визначено українських учасників третього етапу юніорської серії Гран прі. До змагань в Стамбулі (Туреччина) 6-9 вересня готуються одиночники Кирило Марсак, Таїсія Спесивцева та танцювальний дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов.

Раніше повідомлялося, що українські фігуристи стартують в ЮГП  з другого етапу, який відбудеться в австрійському Лінці 30 серпня-2 вересня. В числі учасників одиночники Христина Галярета, Вадим Новіков, спортивна пара Віолетта Сєрова/Іван Хобта та танцювальний дует Ірина Підгайна/Артем Коваль.