Юніори розпочинають сезон

230

В юніорській серії Гран прі з фігурного катання сезону 2023/24, яка стартує сьогодні в Бангкоку (Таїланд), очікується участь понад 300 спортсменів. На лід вийдуть фігуристи віком від 13 до 19 років (21 рік для чоловіків у танцях на льоду та парному катанні) з Європи, Північної та Південної Америки, Азії, Океанії та Африки.

Як і в минулому сезоні, склад учасників очищено від представників держави-терористки росії та її посібниці – білорусі, які відкрито підтримують агресію своїх країн проти України.

«Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) продовжує найрішучішим чином засуджувати російське вторгнення в Україну і ще раз висловлює своє співчуття і солідарність з усіма, хто постраждав від війни в Україні. ISU підтримує Українську федерацію фігурного катання на ковзанах України з самого початку війни», – зазначається в повідомленні ISU, розміщеному на сайті організації.

Юніорська серія Гран прі, що складається з семи етапів (з 23 серпня по 7 жовтня 2023 року) та фіналу (з 7 по 10 грудня 2023 року), буде дуже конкурентною і об’єднає кількох найкращих юніорів з попереднього сезону та спраглих до перемоги новачків. У жіночих змаганнях чемпіонка світу серед юніорів Мао Шимада (Японія), срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів кореянка Чжи А Сін та бронзова призерка Амі Накаї (Японія) повернулися в стрій і матимуть нових суперниць. В чоловічому одиночному катанні срібний призер чемпіонату світу серед юніорів Наокі Россі (Швейцарія) також візьме участь у змаганнях. Карти будуть перетасовані в парному катанні та танцях на льоду, оскільки чимало провідних дуетів перейшли на старший рівень, інформує ISU.

Раніше сайт УФФК повідомляв, хто з українських фігуристів готується до участі в турнірах ЮГП. Нагадаємо, що наші спортсмени розпочнуть боротьбу з другого етапу, який відбудеться в Лінці (Австрія). Вже через тиждень – 30 серпня-2 вересня вболіватимемо за одиночників Вадима Новікова, Христину Галярету та танцюристів Ірину Підгайну/Артема Коваля.

Змагання ЮГП транслюватимуться в прямому ефірі на офіційному YouTube-каналі ISU.