ЮГП: українці йдуть шостими після ритм-танцю

156

 

Український танцювальний дует Ірина Підгайна/ Артем Коваль посідає шосте місце на другому етапі юніорської серії Гран прі в Лінці (Австрія). За виконання ритмічного танцю вони отримали 54.40 балів. 

Одесити досить успішно впоралися з прокатом танцю, поставленого відомими українськими танцюристами Олександрою Назаровою та Максимом Нікітіним. В заліку наших фігуристів високі рівні в твізлах та підтримці з обертанням, також вони продемонстрували явний прогрес в артистичній складовій катання. За техніку виконання елементів учні Галини Чурілової та Олени Онищенко отримали 29.38 балів, а друга оцінка склала 25.02 балів. 

Лідерство в спортивних танцях на льоду захопили Дар’я Грімм та Михайло Савицький з Німеччини, які набрали 62.65 балів. Слідом за ними з результатом 56.72 йдуть канадські спортсмени Хлоя Нгуєн та Брендан Гіанг. На третьому місці розташувалися  американці Елліана Піл та Ітан Піл – 56.55.

Зазначимо, що перед стартами танцюристів стався інцидент, внаслідок якого знявся зі змагань кіпрський дует вихідців з росії – Ангеліна Кудрявцева/Ілля Каранкевич. На тренуванні у фігуристів на великій швидкості врізалася інша пара учасників. Зіткнення було настільки сильне, що партнерка отримала два переломи. 

Як відомо, свого часу уродженка Люберець Кудрявцева та уродженець Тюмені Коронкевич вирішили виступати не за свою токсичну країну, а під прапором Кіпру. Водночас вони тривалий період продовжували тренуватися в москві у Олександра Жуліна, який активно підтримує вбивства українців російськими окупантами.