Українці вибороли «золото» та «срібло» на турнірі в Латвії

111

Український фігурист Кирило Лішенко став переможцем міжнародного турніру Jelgava Cup, який відбувся в латвійському місті Єлгава.

Без жодної помилки виконавши коротку програму (66.55), 18-річний українець практично не залишив своїм суперникам шансів. Так само впевненим та переконливим він був і в довільній програмі. Кирило припустився лише невеликої помарки в комбінації, з рештою елементів впорався на «плюси». Судді оцінили його прокат у 129.34 балів, а у підсумку він набрав 195.89 балів. 

Конкуренцію нашому спортсмену намагався скласти вихованець української школи фігурного катання Федір Куліш, котрий нині виступає за Латвію. В довільній програмі він успішно стрибнув потрійний аксель в каскаді з подвійним тулупом, але більшість інших елементів йому не вдалося виконати чисто. 

Куліш посів друге місце з результатом 180.46, а на третю сходинку п’єдесталу зійшов Даніель Корабельнік з Литви – 153.51.

Ще одну медаль приніс Україні наш Валерій Карасьов, який виступав у юніорській категорії. 17-річний фігурист здобув «срібло» з результатом 144.04, причому довільну програму Валерій виграв. Переможцем у загальному заліку став Кірілс Коркач з Латвії – 157.05.

Нагадаємо, через декілька днів Валерій Карасьов вийде на лід п’ятого етапу юніорського Гран прі в Будапешті (20-23 вересня). 

В жіночому одиночному катанні Анастасія Гожва фінішувала на сьомому місці – 143.16. В короткій програмі вона була дев’ятою, а в довільній – четвертою.