5 етап ЮГП: Сєрова/Хобта – другі, Карасьов – 14-й після короткої програми

108

Віолетта Сєрова та Іван Хобта після виконання короткої програми увійшли до трійки лідерів в парному катанні на п’ятому етапі юніорського Гран прі, який стартував в Будапешті (Угорщина). 

Учні Пилипа Залевського вперше в нинішньому сезоні виступили з новою програмою (If I Can Dream Maneskin). Вони вийшли на лід у вишуканих костюмах в чорно-білій гамі і продемонстрували чистий прокат, який судді оцінили у 55.52 балів. Фігуристи добре виконали потрійну підкрутку, показали четверті рівні на підтримці та комбінованому обертанні. Їхня технічна оцінка становить 29.69 балів, а за компоненти українці отримали 25.83 балів. Це – другий результат. А на лідируючі позиції вийшли представники Грузії Анастасія Метьолкіна/Лука Берулава – 69.94. Третя сума балів у канадців Мартіни Аріано-Кент/Чарлі Лаліберте-Лорана – 49.90.

В чоловічому одиночному катанні наш Валерій Карасьов не зміг належним чином представити свою програму, припустившись численних помилок. Він не докрутив  потрійний тулуп в каскаді з потрійним фліпом, а також потрійний лутц. Також судді знизили GOE за виконання Валерієм ще трьох елементів, відтак учень Марії Булах набрав 51.95 балів і посідає 14-е місце. 

Очолює першу трійку Адам Хагара (Словаччина)– 74.94, другим йде корейський фігурист Кім Хен Єм  – 72.61, третім – представник Швейцарії Наокі Россі – 67.10.