Українці знову на п’єдесталі!

67

Черговий турнір юніорської серії Гран прі знову приніс нагороди українським фігуристам. На п’ятому за ліком етапі, який триває в столиці Угорщини, на п’єдестал зійшла наша спортивна пара Віолетта Сєрова та Іван Хобта.  Учні Пилипа Залевського здобули срібні нагороди, фінішувавши з підсумковим результатом 153.77 балів.

Українці були другими в короткій програмі (55.52), де чудово впоралися з усіма елементами. Водночас в довільній не обійшлося без неприємностей. За падіння партнера з лутца та time violation судді зняли з пари два бали. У підсумку за другий виступ Віолетта та Іван отримали 98.25 балів і посіли третє місце.

Змагання в Будапешті були для спортивного дуету Сєрова/Хобта першим стартом в цьому сезоні. Фігуристи мали взяти участь ще в другому етапі ЮГП в австрійському Лінці, але мусили  знятися через травму партнерки, якої вона зазнала на тренуванні під час виконання потрійного викиду.

Перше місце зберегли за собою Анастасія Метьолкіна/Лука Берулава з Грузії – 190.45. А «бронзу» вибороли канадці Мартіна Аріано-Кент/Чарлі Лаліберте-Лоран – 153.59.

У спортивних танцях на льоду радує своїм катанням наш дует Ірина Підгайна/Артем Коваль. Учні Галини Чурілової та Олени Онищенко йдуть другими після ритмічного танцю, незначно поступаючись американцям Ялі Педерсен/Джеффрі Чену.

Українські танцюристи набрали 61.77 балів. У лідерів – 64.90 балів, на третьому місці дует з Німеччини Данія Муаден/Тео Біго – 59.48. Довільний танець спортсмени покажуть завтра, 23 вересня.