Ірина Підгайна та Артем Коваль – переможці етапу ЮГП!

147

Українські фігуристи здобули ще одну медаль юніорського Гран прі. На п’ятому етапі серії, який завершився сьогодні в Будапешті, наш танцювальний дует Ірина Підгайна/Артем Коваль зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу! 

Учні Галини Чурілової та Олени Онищенко технічно, емоційно, на хорошій швидкості виконали довільний танець, показавши чудові твізли та отримавши високі рівні на двох підтримках. Їхній прокат судді оцінили другою сумою балів – 87.65, також другими наші фігуристи були в ритмічному танці, але за підсумками двох виступів вони набрали найкращу суму балів – 149.42.

Ірина Підгайна, якій завтра, 24 вересня, виповниться 15 років, та 19-річний Артем Коваль – вихованці одеської СДЮСШОР «Крижинка». Наразі через російську агресію в Україні вони тренуються у Відні в групі харківського тренера Галини Чурілової. Постановниками їхніх програм є відомі українські танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін. 

Нагадаємо, що срібну нагороду турніру в парному катанні виборола українська спортивна пара Віолетта Сєрова/Іван Хобта (тренер Пилип Залевський). А на  попередньому етапі ЮГП в Стамбулі перемогу здобув український танцювальний дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов, які є учнями Галини Чурілової.

Українська федерація фігурного катання на ковзанах щиро вітає всіх медалістів. Віримо, що наші фігуристи ще не раз радуватимуть свою країну успішними виступами!