УФФК уклала спонсорську угоду з фірмою JIV Sport Ltd Tallinn

173

Українська федерація фігурного катання на ковзанах (УФФК) уклала спонсорську угоду з з естонською фірмою JIV Sport Ltd Tallinn на використання фігуристами одягу цього відомого бренду на тренуваннях на льоду та поза ним. Сьогодні в Києві президент УФФК Даніль Амірханов вручив перші два комплекти спортивної форми. Їх отримали кандидати для участі у зимових юнацьких Олімпійських іграх Софія Рекунова та Денис Федянкін.

«Загалом в межах спонсорської угоди ми безоплатно отримали десять комплектів високоякісного спортивного одягу для членів національної збірної, які представляють Україну на міжнародній арені. Саме підтримка спортсменів задля виступів на найвищому рівні у сучасній, якісній формі є метою укладеного контракту»,- сказав Даніль Амірханов у коментарі для сайту УФФК.

Президент також зазначив, що наші фігуристи в цьому сезоні дарують своїй країні позитивні емоції, яких нині так потребують українці. Зокрема, на етапах юніорської серії Гран прі, яка ще не завершилася, ними уже здобуто дві золоті та одну срібну нагороди. 

«Впевнений, що на тренуваннях, розминках, перед виходом на лід українські  спортсмени  виглядатимуть так само чудово, як вони виглядають на льоду», – заявив Даніль Амірханов.