Марія Пінчук та Микита Погорєлов – срібні призери шостого етапу ЮГП 

242

Українські танцюристи Марія Пінчук та Микита Погорєлов з чудовим результатом завершили свої виступи в юніорській серії Гран прі. Після «золота», здобутого на турнірі серії в Стамбулі, вони знову зійшли на п’єдестал. На шостому етапі ЮГП, який завершився сьогодні в Гданьську (Польща), учні Галини Чурілової та Мар’яни Козлової вибороли срібну нагороду, набравши за підсумками двох програм рекордну суму балів – 154. 43 балів.

17-річна Марія та 21-річний Микита практично бездоганно виконали довільний танець, поставлений під пісні Мадонни. Вони показали якісне катання, були на льоду стильними та харизматичними, що забезпечило їм яскраву перемогу у довільному танці. Судді оцінили прокат українців на особистий рекорд – 92.20.

Перше підсумкове місце посіли німецькі танцюристи Дар’я Грімм/ Михаїл Савицький – 155.88. «Бронза» у японського дуету Сари Кишимото/Ацухіко Тамури – 150.85.

У змаганнях чоловіків сьогодні показав характер наш Кирило Лішенко. Посідаючи 13-е місце після короткої програми, фігурист довільну відкатав на четвертий результат   (118.27) і  у підсумку піднявся на шосту позицію. При цьому Кирило встановив особистий рекорд, набравши 172.39 балів. 

Виграв турнір Чжу Хон Лім (Південна Корея) – 221.55. Друге місце у Бека Строммера (США) – 200.22. Замкнув трійку призерів Даїйя Ебіхара (Японія) – 184.73.

В жіночому одиночному катанні українська спортсменка Анастасія Васильченко залишилася на 19-му рядку як у довільній програмі (70.85), так і в загальному заліку – 111.95. Перемогу святкувала японська фігуристка Рена Уезоно – 192.31. Друге та третє місця посіли представниці Південної Кореї відповідно Квон Мін Соль – 183.52 та Со Чжин Юн – 176.31.

Турнір в Гданьську був останнім в серії ЮГП сезону 2023/2024, в якому брали участь українські фігуристи. Загалом наші спортсмени вибороли дві золоті та три срібні нагороди. Переможцями стали танцювальні дуети Марія Пінчук/Микита Погорєлов (тренери Галина Чурілова, Мар’яна Козлова) та Ірина Підгайна/Артем Коваль (тренери Галина Чурілова,Олена Оніщенко). На другу сходинку п’єдесталу двічі сходила спортивна пара Віолетта Сєрова/Іван Хобта (тренер Пилип Залевський), а сьогодні медалі цього гатунку було вручено Марії Пінчук та Микиті Погорєлову.

Останній, сьомий етап ЮГП відбудеться в Єревані (Вірменія).