Українці — в топ-10 на турнірі в Братіславі

П’ятеро українських фігуристів стартували в серії Challenger, яка проводиться в категорії сеньйори. В четвертому за ліком турнірі серії — пам’яті Ондрея Непели в Братіславі беруть участь троє наших одиночників та танцювальний дует. Наразі вони виконали короткі програми, за їх підсумками в двох дисципінах українці увійшли до десятки кращих.

Танцюристи Марія Голубцова та Кирило Бєлобров вперше вийшли на лід у цьому сезоні. Вони виступили з новим ритмічним танцем під пісні Бонні Тайлер і отримали за свій прокат дев’яту суму балів — 63.56.  

Очолили лідируючу трійку британці Лайла Фір/Льюїс Гібсон  – 81.69, на другому місці  Діана Девіс та Гліб Смолкін, які втекли з токсичної росії й зараз представляють Грузію  – 77.62. Третім йде дует із США Емілія Зінгас/Вадим Колесник – 75.61.

В чоловічому одиночному катанні свою нову коротку програму вперше показав на змаганнях український фігурист Іван Шмуратко. Чемпіон України у цьому сезоні обрав для своїх програм твори українських авторів. Зокрема, в короткій він використав  музику Мирослава Скорика з фільму «Високий перевал». Технічно дебютний показ був небездоганним – спортсмен припустився помилки в каскаді, водночас він успішно впорався з потрійним акселем та потрійним фліпом. Наразі Іван з оцінкою 72.14 посідає десяте місце. 

Лідирує в змаганнях чоловіків представник Грузії Ніка Егадзе — 84.11. На другу позицію вийшов кореєць Чха Чжун Хван – 83.91, третє місце у Деніса Васильєвса з Латвії — 82.40.

В жіночому одиночному катанні наша Анастасія Гожва з результатом 49.04 посідає 13-е місце. Учениця Марини Амірханової виконала каскад 3+2, але недокрутила потрійний фліп, а потім і подвійний аксель. Ще одна українська фігуристка – Єлизавета Бабенко замкнула список учасниць, набравши 39.07 балів.

Виграла коротку програму Кім Чхе Єн (Південна Корея) – 67.42. На другому рядку з такою ж сумою балів канадка Маделін Скізас, на третьому — Хе Ін Лі (Південна Корея) – 66.08.

Турнір завершиться сьогодні, 30 вересня.

Related Articles

Будьте на зв'язку

888Підписникитак
295,000Абонентипідписуватися