Змагання з фігурного катання мають відбуватися за умови дотримання заходів безпеки – КМДА

325

Під час проведення змагань з фігурного катання необхідно суворо дотримуватися всіх вимог заходів безпеки, обумовлених воєнним станом. 

Про це йдеться у відповіді Департаменту молоді та спорту Київської міської держадміністрації на запит  Української федерації фігурного катання на ковзанах (УФФК).

Проведення змагань можливе «за умови дотримання усіх вимог заходів безпеки, передбачених Законом України від 12.05.2015 № 389-VIII «Про правовий режим воєнного стану», законодавства України у сфері цивільного захисту учасників заходу в умовах воєнного стану а також вимог Правил благоустрою м.Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051 зі змінами та доповненнями», – зазначається у документі. 

У Департаменті наголосили, що організатор (змагань) повинен провести обов’язковий інструктаж з усіма присутніми на заході щодо порядку дій при надходженні сигналу «повітряна тривога» та у разі отримання такого сигналу негайно пройти в укриття.

«Додатково інформуємо, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента Володимира Зеленського від 24.02.2022 № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), з метою безпеки учасників заходів заборонено оприлюднювати в медіа, в мережі Інтернет та інших джерелах анонсів та інформації щодо запланованих подій, а також місце та час їх проведення.

Інформацію про проведені заходи можна публікувати щонайменше через дві години після їх завершення», – поінформували в КМДА.

У Департаменті також нагадали, що відповідно до окремого доручення начальника Київської міської військової адміністрації від 17.06.2022 № 001-881 у м. Києві посилено контроль за порушенням правил додержання тиші в громадських місцях. Тому, відповідно до законодавства, шум при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідної доби.