Створено новий юніорський танцювальний дует

360

Українська танцюристка Мирослава Ткаченко виступатиме в дуеті з італійцем Рікардо Песка. Про це повідомила генеральний секретар УФФК Анастасія Макарова. 

«Рікардо вже отримав сертифікат від ISU і може представляти Україну на міжнародному рівні. Дует тренується в Італії», – поінформувала Анастасія Макарова. 

Вона уточнила, що в організаційних питаннях «оперативно спрацювали» як УФФК, так і ISU, тому новостворений дует уже наприкінці цього місяця візьме участь в міжнародних змаганнях. Це буде турнір Swiss Ice Skating Open, який відбудеться 26-29 жовтня в Лозанні (Швейцарія).

16-річна Мирослава Ткаченко раніше виступала з Андрієм Капраном. Дует був срібним призером чемпіонату України серед юніорів-2022, а також переможцем міжнародного турніру Autum Talents Cup Ukraine-2021. Талановита фігуристка залишилася без партнера, коли Андрій вирішив поїхати до США. Через розв’язану російськими агресорами війну Мирослава, як і більшість фігуристів, змушена була залишити Україну – вона тренувалася в Італії. Саме там українська спортсменка стала в пару з 18-річним танцюристом Рікардо Песка. 

Раніше бажання представляти Україну виявила американка Зої Ларсон, яка нині виступає в танцях на льоду з Андрієм Капраном.