Усунення від змагань російських та білоруських ковзанярів залишається в силі – ISU

277

Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) залишила в силі усунення від змагань російських та білоруських ковзанярів. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

«ISU ще раз висловлює своє співчуття і солідарність усім, хто постраждав від війни (розв’язаної Росією) в Україні. ISU продовжує найрішучішим чином засуджувати російське вторгнення в Україну. 9-11 червня 2023 року відбулося засідання Ради ISU, на якому обговорювалися рекомендації Міжнародного олімпійського комітету (МОК) від 28 березня 2023 року для міжнародних федерацій щодо участі спортсменів з російським або білоруським паспортом у міжнародних змаганнях. Рада ISU вирішила вивчити питання доцільності щодо потенційних шляхів реалізації рекомендацій МОК. Рада продовжить стежити за ситуацією в Україні та її впливом на діяльність ISU, а також за рішеннями та їх імплементацією в рамках олімпійського руху. Тим часом, Комюніке 2469 ( про усунення російських та білоруських спортсменів) залишається в силі», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що на засіданні Ради ISU, яке відбулося 6-8 жовтня 2023 року, питання щодо можливого повернення до змагань ковзанярів Росії та Білорусі не розглядалося.