Щасливий лід Будапешта: дует Підгайна/Коваль знову із «золотом»!

219

Українські юніори Ірина Підгайна та Артем Коваль вибороли золоту нагороду в танцях на льоду на міжнародному турнірі Budapest Trophy, який триває в столиці Угорщини. 

Учні Галини Чурілової та Олени Онищенко набрали за дві програми 141.44 балів.

Наш дует був другим y ритмічному танці, проте в довільному не залишив шансів своїм суперникам, вигравши у лідерів – польських танцюристів Софії Довгаль та Віктора Кулеши десять балів. Під час прокату Ірина та Артем не припускалися помилок, як це вийшло напередодні. Вони чисто виконали всі елементи і отримали за свій прокат 89.51 балів.  Софія Довгаль та Віктор Кулеша зійшли на другу сходинку п’єдесталу – 132.60, «бронзу» виборов чеський дует Андреа Псурна/Яхим Новак – 119.90.

Ще одна українська танцювальна пара – Софія Рекунова/Денис Федянкін фінішувала останньою – 86.38.

Нагадаємо, що для 15-річної Ірини Підгайної та 19-річного Артема Коваля це друга найвища нагорода міжнародних турнірів в поточному сезоні. У вересні вихованці одеської СДЮСШОР «Крижинка» виграли етап юніорського Гран прі, причому, здобули цю перемогу також на льоду Будапешта. 

В одиночному катанні юніорок українська фігуристка Таїсія Спесивцева за підсумками двох виступів набрала рекордні для себе 136.96 балів і посіла сьоме місце. В короткій програмі учениця Марини Амірханової показала 12-й результат, а в довільній майже на 11 балів перевершила власне досягнення і змогла піднятися на шостий рядок. Таїсія успішно впоралася з усіма стрибками, а також продемонструвала хорошу хореографічну підготовку, значно покращивши другу оцінку. Судді оцінили її прокат у 92.96 балів.

Очолила призову трійку американська фігуристка Логан Хігасе-Чен – 185.55. Друге місце у Ханни Франк з Австрії- 159.35, третьою завершила змагання Поліна Джуманіязова (Угорщина) – 155.35.

У категорії сеньйори, де учасники змагаються в межах серії Челенджер, коротку програму виконали жінки. Наша Єлизавети Бабенко йде 19-ю з результатом 48.76.

Лідирує американка Бреді Теннелл – 65.09, на другому місці її співвітчизниця 

Клер Сіо – 63.35, на третьому – Лівія Кайзер (Швейцария) – 62.77.