Мирослава Ткаченко: «Ми впоралися»

252

Нещодавно створений український танцювальний дует Мирослава Ткаченко/Ріккардо Песка успішно дебютував на міжнародній арені, посівши сьоме місце на турнірі Swiss Ice Skating Open в Лозанні (Швейцарія). Виступаючи в юніорській категорії, наші танцюристи набрали 104.36 балів. Ритмічний танець вони виконали на восьмий результат – 41.73, а в довільній програмі були сьомими – 62.63.

«Для мене перший виступ з Ріккардо був подвійним дебютом, оскільки я вперше вийшла на лід після дворічної перерви. За моїм відчуттям, це було непогано, ми впоралися. Важливо те, що ми побачили, над чим працювати. Треба підтягувати техніку, а також таку річ як катання в парі, щоб більше розуміти один одного на льоду. На жаль, були моменти, коли під час прокату ми були «не разом»… Можливо, ще дається взнаки той факт, що Ріккардо був одиночником і для нього це перший виступ у танцях. Але я його підтримую, допомагаю. Тепер готуватимемося до наступних стартів – турніру в Чехії 10-12 листопада», – сказала Мирослава Ткаченко у коментарі сайту УФФК. 

Нагадаємо, 16-річна  Мирослава Ткаченко, яка раніше виступала з Андрієм Капраном,  залишилася без партнера після рішення Андрія поїхати до США. Через російську агресію фігуристка залишила Україну, почала тренуватися в Італії.  Там вона стала в пару з 18-річним італійцем Ріккардо Песка. З дуетом працює відомий тренер Маттео Дзанні.

У змаганнях бере участь також Марія Андрійчук, яка представляє Україну в жіночому одиночному катанні. Учениця Вадима Честаховського завтра, 28 жовтня покаже коротку програму. Ще п’ятеро українських фігуристів виступили в категорії Advanced Novice. З них найкращого результату досягла Любов Жолобова – вона стала четвертою серед 26 учасниць, набравши 109.24 балів. Причому, юна українка програла у підсумку третій призерці лише 0.13 бала. Водночас в довільній програмі наша фігуристка посіла третє місце (70.45), продемонструвавши чотири потрійних стрибки і заробивши три бонусні бали. 

12-річна Любов Жолобова нині тренується в Швейцарії у відомій школі Стефана Ламб’єля. 

Решта спортсменок показали наступні результати: 21.Поліна Пивовар – 70.83; 24.Владислава Пономаренко – 58.27; 25. Марія Авцинова – 57.15.

Серед хлопців восьме,останнє місце посів наш Лев Мостика – 70.31.