Українці вийдуть на лід двох великих турнірів

379

2 листопада в Астані та Ризі стартують міжнародні турніри, до яких готуються дев’ятеро українських фігуристів.
До столиці Казахстану, де відбудеться меморіал Дениса Тена, вирушили одиночник Кирило Марсак та танцювальні дуети Марія Пінчук/Микита Погорєлов і Зої Ларсон/Андрій Капран. Змагання є сьомим етапом серії Челенджер.

Ще четверо наших спортсменів візьмуть участь у 50-му за ліком турнірі Volvo Open Cup у столиці Латвії. В його програмі лише одиночне катання у категоріях сеньйори та юніори. У першій віковій групі Україну представлятиме Андрій Кокура, у другій – Кирило Лішенко, Валерій Карасьов та Софія Римшина. 

Варто зазначити, що українці в різні роки неодноразово сходили на п’єдестали обох турнірів. У 2021 році срібними призерами змагань пам’яті Дениса Тена стали наші танцюристи Олександра Назарова/Максим Нікітін, а одиночниця Анастасія Шаботова посіла третє місце. 

Чималу кількість нагород вибороли українці на турнірах Volvo Open Cup. Загалом вони здобули в різних вікових групах дві золоті, п’ять срібних та чотири бронзових медалей. Зокрема, переможцями стали Гліб Смотров (2022 р.) в юніорській категорії та спортивна пара Вікторія Бичкова(нині Віолетта Сєрова) та Іван Хобта (2019 р.), яка виступала в групі Advanced Novice.