Дует Зої Ларсон/Андрій Капран – в трійці лідерів після ритм-танцю на турнірі в Астані

302

Український танцювальний дует Зої Ларсон/Андрій Капран після виконання ритмічного танцю увійшли до трійки лідерів на турнірі пам’яті Дениса Тена в Астані. 

Фігуристи, які тренуються в США, показали досить якісний прокат своєї програми з твізлами та підтримкою четвертого рівня, доріжками кроків третього рівня. Помітний також прогрес у ковзанні. Судді оцінили виступ Зої та Андрія у 63.05 балів.

Ще один наш дует – Марія Пінчук/Микита Погорєлов не зміг впоратися належним чином з першим елементом (хореографічна послідовність). Ціною помилки стало шосте місце – 61.48. При цьому «художня» оцінка учнів Галини Чурілової була третьою. 

Лідирують у танцях на льоду колишні російські фігуристи, які втекли зі своєї токсичної країни і нині виступають за Грузію – Діана Девіс та Гліб Смолкін. Вони набрали 76.56 балів. Другим з результатом 69.81 балів йде дует з Німеччини Дженніфер Янсе ван Ренсбург/ Беньямін Штеффан.

З довільною програмою танцюристи виступлять завтра, 4 листопада. 

В чоловічому одиночному катанні наш Кирило Марсак, який після короткої програми посідав п’яте місце, у довільній став 13-м (100.33) і завершив змагання на 11-й позиції (172.64). В другому прокаті у Кирила не залагодилося з потрійним акселем, який він відмінно стрибнув у короткій програмі. Він не зміг виконати його на початку виступу, а спроба повторити призвела до падіння. Примітно, що у програмі фігуриста з’явився сальхов у чотири оберти, щоправда, поки що він був «відмінусований» суддями.