Марія Пінчук/Микита Погорєлов: ще одна медаль!

346

Танцюристи Марія Пінчук та Микита Погорєлов стали бронзовими призерами сьомого етапу серії Челенджер. Турнір пам’яті Дениса Тена завершився сьогодні в Астані (Казахстан).

Учні Галини Чурілової, які посідали шосте місце у ритмічному танці, в другому виступі показали характер, відкатавши програму «на одному диханні». Вони чисто виконали ключові елементи, зокрема, продемонстрували складну комбіновану підтримку, за яку отримали чималий бонус. Судді оцінили прокат українців у 105.74 балів, а у підсумку Марія та Микита набрали 167.22 балів. 

Нагадаємо, 17-річна Марія Пінчук та 21-річний Микита Погорєлов успішно виступили у цьому сезоні на  етапах юніорського Гран прі і стали фіналістами серії. Вони тренуються у Відні під керівництвом Галини Чурілової. До тренерської групи входять також відомі танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін. 

Ще один наш танцювальний дует – Зої Ларсон та Андрій Капран після ритмічного танцю замикав трійку лідерів, але у загальному заліку опустився на п’яту позицію – 154.36. Виступ Зої та Андрія з довільним танцем не став «невдачею», оскільки дует показав помітний прогрес в усіх аспектах катання. Фігуристи чудово виконали твізли, отримали також високі рівні за обертання та підтримку, були на льоду артистичними та емоційними. У довільній програмі вони набрали 91.31 балів.

Зої та Андрій не вперше беруть участь в змаганнях пам’яті Дениса Тена. Вони дебютували у 2022 році і посіли дев’яте місце. Український дует тренується у США в групі Марини Зуєвої. 

Переможцями турніру в Астані стали «грузини» Діана Девіс/Гліб Смолкін – 192.67.

В Ризі, де сьогодні завершується традиційний турнір Volvo open cup наш юніор Кирило Лішенко, який йшов «на медаль», посідаючи третє місце після короткої програми, не зміг утримати вигідну позицію і у підсумку став четвертим – 175.13 балів. Це його  кращий результат у цьому сезоні. В довільній програмі 18-річний фігурист набрав 111.80 балів. Натомість Валерій Карасьов, перебуваючи після короткої програми на 14-му місці, довільну виконав на дев’ятий результат і перемістився в підсумковому заліку на 11-у позицію – 128.81.

В змаганнях юніорів перемогу святкував вихованець української школи фігурного катання Федір Куліш, який нині виступає за Латвію – 192.98.

Наразі тривають змагання юніорок, які виступають з довільною програмою. Наша Софія Римшина після короткого прокату йде 14-ю – 38.69.

Увечері також з довільною програмою на лід вийдуть чоловіки. Український фігурист Андрій Кокура посідає п’яте місце – 59.92.