Із Софії – з нагородами: у Анастасії Гожви «срібло», у Марка Куліша «бронза»!

312

Українська фігуристка Анастасія Гожва здобула срібну нагороду в жіночому одиночному катанні міжнародного турніру Denkova-Staviski Cup, який завершився в Софії (Болгарія).

Посівши третє місце у короткій програмі, наша спортсменка піднялася на рядок вище в довільній, припустившись лише однієї помилки- під час виконання потрійного лутца. Набрана сума балів – 107.23  дозволила Анастасії зійти на другу сходинку п’єдесталу в загальному заліку – 162.61.

Нагадаємо, 21-річна фігуристка тренується у Києві у Марини Амірханової. 

Виграла змагання жінок болгарка Александра Фейгін – 176.06.

Також з нагородою повертається додому 16-річний одесит Марк Куліш, який став бронзовим призером турніру. Після передостаннього, сьомого місця в короткій програмі фігурист зміг зібратися і виконати довільну на третій результат – 89.84 балів. Цей успіх забезпечив йому призове місце з підсумковою сумою балів 135.68 балів. 

Марк Куліш є вихованцем відомої одеської СДЮСШОР «Крижинка». В Софії він виступав в юніорській категорії. 

Переможцем змагань юніорів став ізраїльтянин Тамір Куперман – 201.15.

За крок до п’єдесталу зупинилася наша юніорка Таїсія Спесивцева. Вона не змогла утримати другу позицію, на якій перебувала після короткої програми, отримавши за довільний прокат п’яту суму балів – 89.85. Фігуристка припустилася помилки уже на першому елементі, не докрутивши на чверть оберта потрійний лутц. Судді відмінусували також потрійний сальхов за падіння та подвійний аксель. У підсумку учениця Марини Амірханової посіла четверте місце з результатом 143.67 балів.

Перемогла болгарська спортсменка К’яра Хрістова – 153.38.