Турнір танцюристів в Оломоуці: українці в лідерах

345

Українські фігуристи «показують клас» на міжнародному турнірі Pavel Roman Memorial зі спортивних танців на льоду, який триває в чеському Оломоуці. Два дуети – Марія Пінчук/Микита Погорєлов та Ірина Підгайна/Артем Коваль лідирують після ритмічного танцю у змаганнях відповідно сеньйорів та юніорів.

Марія Пінчук і Микита Погорєлов показали досить високий для них результат – 64.62 балів. На жаль, українці позбулися одного балу за перетриману підтримку. Натомість вихованці одеської СДЮСШОР «Крижинка» юніори Ірина Підгайна та Артем Коваль практично бездоганно виконали свій танець. Судді оцінили прокат наших танцюристів у 65.43 балів. 

Ще два юніорські дуети з України поки що – за межами «десятки». Мирослава Ткаченко/Ріккардо Песка йдуть 14-ми з результатом 48.80, а Софія Рекунова/Денис Федянкін – 17-ми з сумою балів 40.79.

Сьогодні дуети виступлять з довільним танцем.

В турнірі представлена також категорія Novice, в якій виступають п’ять українських дуетів. Всі вони є учнями одеського тренера Альони Каламурзи. Наразі найкращий результат у Маргарити Леонової та Івана Чернухи (Intermediate Novice), які зійшли на другу сходинку п’єдесталу – 62.21.