В українських танцюристів – два «золота» на турнірі Pavel Roman Memorial  

317

Український танцювальний дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу традиційного міжнародного турніру Pavel Roman Memorial, який завершився в чеському місті Оломоуц. 

Учні Галини Чурілової виграли як ритмічний, так і довільний танець, набравши в сумі 162.64 балів. За сьогоднішний прокат довільної програми Марія та Микита отримали 98.02 балів, продемонструвавши чисте та якісне виконання всіх елементів. 

«Золото» турніру виборов і наш юніорський дует Ірина Підгайна/Артем Коваль. Учні Галини Чурілової та Олени Онищенко були першими в ритм-танці, а в довільній програмі українців трохи більше, ніж на півбала обійшли танцюристи з Італії Ноемі Марія Талі та Ноа Лафорнара. Проте на підсумковому розподілі місць це не позначилося. Переможний результат Ірини та Артема – 157.27 балів.  За довільний танець вони отримали від суддів 91.84 балів. 

Ще дві наші юніорські пари – Мирослава Ткаченко/Ріккардо Песка та Софія Рекунова/Денис Федянкін посіли відповідно 15-е (62.73) та 18-е (59.28) місця. 

Нагадаємо, обидва українські дуети-переможці наразі тренуються у Відні (Австрія). Торік вони уже брали участь в турнірі пам’яті Павела Романа. Тоді Марія Пінчук та Микита Погорєлов стали бронзовими призерами в змаганнях сеньйорів, а Ірина Підгайна та Артем Коваль – срібними серед юніорів. 

Міжнародний турнір Pavel Roman Memorial проводиться з 2002 року лише в спортивних танцях на льоду. В 2019 році його переможцями в категорії сеньйори були відомі українські танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін.