Іван Шмуратко посів восьме місце на п’ятому етапі Гран прі

174

Український фігурист Іван Шмуратко піднявся на восьмий рядок у підсумковому протоколі змагань чоловіків на п’ятому етапі серії Гран прі в Еспоо (Фінляндія).

Показавши десятий результат у короткій програмі, Іван у довільній набрав сьому суму балів (134.37 балів), що дозволило йому завершити турнір на кращій позиції. Його оцінка за підсумками двох виступів – 200.67.

У довільній програмі наш фігурист чудово виконав потрійний аксель, який не підкорився йому в короткому прокаті, а також каскад потрійний фліп+потрійний тулуп. Проте з більшістю інших стрибків у нього виникли проблеми і, як наслідок, спортсмен отримав невисоку технічну оцінку – 63.11. Компоненти судді оцінили у 71.26 балів.  Іван Шмуратко виступав під легендарну українську пісню «Скрипка грає» у постановці Михайла Лейби та самого фігуриста. 

Нагадаємо, Іван Шмуратко вдруге взяв участь у змаганнях серії Гран прі. В минулому сезоні на одному з етапів він посів також восьме місце. 

21-річний фігурист наразі тренується в Києві. До тренерської команди лідера збірної України, окрім його самого, входять Ольга Куровська та Михайло Лейба. В нинішньому сезоні для обох програм Шмуратко обрав українську музику. 

Переможцем етапу в Еспоо став Као Міура (Японія) — 274.56. На другому місці його співвітчизник Шун Сато — 273.34. Третім фінішував француз Кевін Аймо – 250.03.