Кирило Марсак: «Мабуть, це найкраще, що я міг зробити після всіх моїх негараздів»

246

Український фігурист Кирило Марсак здобув «бронзу» у чоловічому одиночному катанні на міжнародному турнірі Tallinn Trophy в столиці Естонії.

Кирило був близький до перемоги, вигравши коротку програму з результатом 68.01 балів. Однак у довільній йому не підкорився сальхов у чотири оберти, крім того, він припустився помилки під час виконання потрійного акселя. Набравши 125.22 балів (season best), наш фігурист перемістився на третю позицію. Також третім він став у підсумку – 193.23.

«Загалом можу сказати що виступ у Таллінні був набагато кращим, ніж ті прокати, які я показував на початку сезону. Мабуть, це було найкраще, що наразі я міг зробити, враховуючи  негаразди, які довелося долати упродовж сезону. Спочатку травма, потім хвороба… Я повноцінно тренуюся лише місяць. На жаль, сьогодні не вдалося виконати стрибок у чотири оберти, але я буду над цим працювати. Після змагань трохи відпочину і буду готуватися до другої половини сезону. Наразі я чітко бачу перспективу розвитку», – сказав Кирило Марсак у коментарі сайту УФФК.

Переможцем турніру став ізраїльтянин Лев Винокур -195.90.

19-річний Кирило Марсак тренується у Фінляндії у Аліни Майєр-Віртанен.