Танцюристи Ірина Підгайна та Артем Коваль – переможці турніру Bosphorus Cup!

Юніорський танцювальний дует Ірина Підгайна/Артем Коваль став переможцем міжнародного турніру Bosphorus Cup, який завершився в Стамбулі. 

Лідируючи після ритмічного танцю, наші фігуристи на другий день посилили свої позиції чудовим прокатом довільної композиції. Вони чисто виконали всі елементи, зокрема, їхні твізли та підтримки судді оцінили четвертим рівнем. У другому виступі учні харківського тренера Галини Чурілової та одеського – Олени Онищенко набрали 95.63 балів, а підсумкова сума становить 158.59 балів. 

Ще одному українському дуету – Мирославі Ткаченко та Ріккардо Песка не вистачило трохи більше, ніж півбала, щоб увійти до десятки кращих. Учні італійського тренера Маттео Дзанні були десятими у ритм-танці, а в довільному посіли 11-е місце – 73.02. Також 11-ми вони стали у підсумку – 119.01.

Не вдалося зробити «крок уперед» і нашій одиночниці Таїсії Спесивцевій. Вона йшла четвертою після короткої програми, але нескладний технічний контент довільної не дозволив їй поборотися за призове місце. Учениця Марини Амірханової показала у довільній восьмий результат – 83.01, а в загальному заліку  стала сьомою – 132.67.

Перемогла у змаганнях жінок тайваньська фігуристка Дін Цзихань – 165.53.

Related Articles

Будьте на зв'язку

888Підписникитак
295,000Абонентипідписуватися