У 50 країнах світу відзначили другий Всесвітній день катання на ковзанах

207

Вже вдруге в різних країнах світу відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня катання на ковзанах (World Ice Skating Day, WISD), започаткованого Міжнародною спілкою ковзанярів (ISU). 

За даними ISU, цьогоріч різноманітні святкові події було організовано у 50 країнах.  Їх учасники мали можливість спробувати свої сили у фігурному катанні, шорт-треку, ковзанярському спорті та синхронному катанні, подивитися спеціальні виступи професійних спортсменів, послухати цікаві семінари, пройти тренінги.

«Ключові цілі одноденного глобального фестивалю полягають у тому, щоб зробити спорт на ковзанах доступними для всіх у веселому і безпечному середовищі – для новачків, любителів, професіоналів, створивши незабутній досвід для всієї родини. Концепція Всесвітнього дня катання на ковзанах виникла з ідеї популяризувати та поділитися духом катання на ковзанах по всьому світу», – зазначають в ISU.

Додамо, що після перемоги України у розв’язаній росією жорстокій війні українські любителі катання на ковзанах також долучаться до святкування WISD. Наразі ж наші спортсмени та аматори демонструють відданість своєму виду спорту, продовжуючи тренуватися під виття сирен, попри обстріли та руйнування російськими агресорами  їхніх ковзанок та домівок…