Фінал ЮГП: невдача в короткій програмі

311

Українська спортивна пара Віолетта Сєрова/Іван Хобта посідає шосте місце після короткої програми у фіналі Гран прі серед юніорів, який відкрився сьогодні в Пекіні (Китай).  У фінальних змаганнях беруть участь по шість найкращих фігуристів/пар у кожній дисципліні, визначених за результатами семи етапів серії ЮГП.

Виступаючи під кавер-версію композиції “If I Can Dream” у виконанні Måneskin, українські фігуристи набрали лише 47.52 балів. Цього разу прокат програми, за який  вони мають season best у 55.52 балів, вийшов невдалим. Вочевидь, недостатньо складний технічний контент та ряд помилок в ключових елементах були викликані наслідками травми партнерки. 

Лідерами, як і прогнозувалося, стали представники Грузії Анастасія Метьолкіна та Лука Берулава, які набрали 70.48 балів і забезпечили собі чималий відрив від суперників. На другому місці йдуть канадські юніори Ава Кемп та Йонатан Єлізаров – 57.91, їхні співвітчизники Мартіна Аріано-Кент та Шарлі Лаліберте-Лоран замикають першу трійку – 55.97.

Нагадаємо, 16-річна Віолетта Сєрова та 20-річний Іван Хобта потрапили до фіналу юніорського Гран прі, здобувши дві срібні нагороди на етапах серії. В Пекіні учні Пилипа Залевського стали єдиною юніорською спортивною парою, яка другий сезон поспіль входить до топової шістки і бере участь у фіналі. В минулому сезоні українці також стали бронзовими призерами чемпіонату світу серед юніорів.