Софія Голіченко/Артем Даренський – на п’єдесталі, Вадим Новіков – другий після короткої програми 

264

Софія Голіченко та Артем Даренський зійшли на третю сходинку п’єдесталу турніру Golden Spin of Zagreb в парному катанні.

На змаганнях в столиці Хорватії, які є дев’ятим, останнім етапом серії Челенджер, наша спортивна пара відмінно виконала обидві програми, показавши кращі результати в цьому сезоні. Коротку програму українців судді оцінили у 55.92 балів, а довільну – у 106.25 балів. У підсумку фігуристи набрали 162.17 балів. 

Нагадаємо, 19-річна Софія Голіченко та 22-річний Артем Даренський тренуються в Дніпрі. У нинішньому сезоні вони виступили на третьому етапі серії Челенджер – турнірі Nebelhorn Trophy, де посіли восьме місце. 

Ще один міжнародний турнір  – Edusport Trophy триває наразі в румунському місті Отопені. Україна представлена в цих змаганнях в одиночному катанні юніорської категорії. Після виконання короткої програми наш Вадим Новіков посідає друге місце з результатом 58.70 балів, а Анастасія Васильченко увійшла до десятки кращих, завершивши короткий прокат на восьмій позиції – 41.47. Фігуристи є учнями одеського тренера Ірини Кланцат. 

Переможці та призери серед юніорів та юніорок визначаться завтра, 8 грудня.