Дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов – п’яті після ритм-танцю у фіналі ЮГП

139

Українському дуету Марії Пінчук та Микиті Погорєлову не вдалося увійти до трійки кращих в спортивних танцях на льоду за результатами виступу з ритмічним танцем у фіналі юніорської серії Гран прі, що триває в столиці Китаю. Учні харківського тренера Галини Чурілової набрали за свій прокат 60.20 балів і посідають п’яте місце. 

На загальній оцінці позначилися помарки під час виконання елементів, передусім, твізлів та діагональної доріжки кроків, за що наші танцюристи отримали не найвищі рівні. Водночас українці продемонстрували чудову підтримку з обертанням, яку судді оцінили четвертим рівнем. Відтак технічна оцінка становить 32.22 балів, а «художня» – 27.98 балів. 

Лідирує танцювальний дует з США Ліа Несет/Артем Маркелов – 72.48. Другими йдуть ізраїльтяни Елізабет Ткаченко та Олексій Кіляков – 68.14, на третьому місці Дар’я Грімм та Михайло Савицький(Німеччина) – 66.49.

Довільний танець спортсмени покажуть завтра, 9 грудня.

Нагадаємо, Марія Пінчук та Микита Погорєлов вперше вийшли до фіналу юніорського Гран прі за результатами виступів на двох етапах серії. Вони стали переможцями турніру в Стамбулі та срібними призерами турніру в Гданьську.