Фінал ЮГП: оцінка тренерів 

362

Вперше в історії юніорської серії Гран прі з фігурного катання у фіналі змагань в Пекіні Україна була представлена відразу в двох дисциплінах – спортивних танцях на льоду та парному катанні. Танцюристи Марія Пінчук та Микита Погорєлов дебютували на стартах такого рівня і показали п’ятий результат, а Віолетта Сєрова та Іван Хобта, які другий сезон поспіль потрапляють до топ-6 юніорських спортивних пар, посіли шосте місце. 

Виступи українських фігуристів прокоментували для сайту УФФК їхні тренери.

Галина Чурілова (тренер Марії Пінчук та Микити Погорєлова): 

«Я дуже задоволена виступом своїх учнів – вони прогресують від старту до старту. На  змаганнях у Пекіні Марія та Микита отримали за базовою технічною оцінкою другий результат серед шести фіналістів. Я вважаю це великим досягненням і результатом їхніх тренувань. Будемо й надалі враховувати всі зауваження щодо нашої роботи. Бажаю дуету не зупинятися та продовжувати вдосконалюватися. Головне – рухатися вперед!»

Пилип Залевський (тренер Віолетти Сєрової та Івана Хобти):

«Як ви знаєте, Віолетта ще влітку зазнала травми паху, а потім до цього додалися ще й проблеми з попереком. Наразі проходимо через важкий період, намагаємося поєднати лікування і тренування. Саме з цієї причини довелося відмовитися від виступів на змаганнях серії Челенджер і зосередитися на ЮГП. Вважаю, що із завданням ми впоралися і нам вдалося другий сезон поспіль кваліфікуватися до фіналу. Після етапу в Гданську ми взяли перерву на 3 тижні на лікування, але, на жаль, воно не дало бажаного результату, тому до фінальних змагань готувалися в умовах постійного коригування плану. Нам довелося зробити крок назад і трохи знизити складність контенту, щоб не допустити великих помилок і все-таки представити країну на такому престижному турнірі! Віолетта та Іван повною мірою виконали це завдання в довільній програмі, а в короткій, на жаль, були допущені помилки, проте – не грубі! 

Хочемо висловити подяку всім уболівальникам, які нас підтримують попри всі труднощі. Обов’язково впораємося з травмами і продовжимо радувати цікавими програмами та хорошими результатами».