Затверджено склад команд для участі в чемпіонаті Європи та зимових юнацьких Олімпійських іграх

Президія Української федерації фігурного катання на ковзанах (УФФК) за поданням  тренерської ради затвердила склад команд, які візьмуть участь в чемпіонаті  Європи з фігурного катання та IV зимових юнацьких Олімпійських іграх.

На чемпіонаті Європи, який відбудеться 8-14 січня 2024 року в Каунасі (Литва), Україну представлятимуть:

в чоловічому одиночному катанні – Іван Шмуратко (запасні Кирило Марсак та Кирило Лішенко);

в жіночому одиночному катанні – Анастасія Гожва (запасні Марія Андрійчук та Єлизавета Бабенко);

в парному катанні – Софія Голіченко/Артем Даренський;

у спортивних танцях на льоду – Марія Голубцова/Кирило Бєлобров, Марія Пінчук/Микита Погорєлов (запасні Зої Ларсон/Андрій Капран).

На IV зимових юнацьких Олімпійських іграх 19 січня-1 лютого 2024 року в корейському місті Канвондо виступлять:

в чоловічому одиночному катанні – Вадим Новіков (запасний Валерій Карасьов);

у спортивних танцях на льоду – Софія Рекунова/Денис Федянкін.

Склад учасників затверджено відповідно до «Системи відбору до складу національної збірної команди України з фігурного катання на ковзанах для участі в офіційних міжнародних змаганнях сезону 2023/2024 рр» за результатами аналізу виступів спортсменів на змаганнях серій Гран прі, Челенджер та міжнародних турнірах,  включених до календаря змагань ISU за період із вересня по грудень 2023 року.

У документі, затвердженому президією УФФК 2 липня 2023 року, зазначається, що основними критеріями відбору до складу національної збірної команди України для участі в офіційних міжнародних змаганнях сезону 2023/2024 р. є високий спортивний результат, показаний спортсменом протягом змагального сезону, а також виконання індивідуального плану підготовки, участь у навчально-тренувальних зборах, виконання вимог запланованих медичних обстежень, дотримання правил антидопінгового контролю, проходження повної диспансеризації перед початком сезону.

Спортсмени мають набрати найбільшу суму балів серед кандидатів відповідної вікової групи на змаганнях серій Гран прі, Челенджер,  Гран прі серед юніорів та інших міжнародних змаганнях ISU за умови участі не менше 8 країн в одиночному катанні, 6 країн в танцях на льоду та 3 країн в парному катанні. 

Пріоритетним є результат показаний спортсменом (парою) у змаганнях вищих за рангом.

Related Articles

Будьте на зв'язку

888Підписникитак
295,000Абонентипідписуватися