Марія Голубцова/Кирил Бєлобров: наразі зосереджені на фізичній підготовці 

475

Український танцювальний дует Марія Голубцова та Кирил Бєлобров вдосконалює свої програми, щоб на чемпіонаті Європи-2024 показати максимально якісне катання.

Про це заявила Марія Голубцова у коментарі для сайту УФФК.

«Наш найголовніший фокус зараз – це фізична підготовка. Докладаємо дуже багато зусиль – фізичних і ментальних, щоб більше катати програми, причому в різних варіаціях. Є також невеликі зміни в обох танцях. Можна сказати, що від початку сезону ми їх постійно вдосконалюємо, тому нині вони мають зовсім інший вигляд. 

У цьому сезоні у нас була невелика кількість змагань. Така ситуація сталася через фінансові моменти, адже ми живемо і тренуємося в Канаді, а квитки коштують дорого. Це трохи засмучувало, оскільки нам було важливо набрати рейтинг і розпочати той же чемпіонат Європи в розминці нашого рівня. З іншого ж боку, це і позитивно вплинуло на нас у тому сенсі, що ми мали більше часу на підготовку. Тому я не думаю, що недостатня кількість стартів сильно змінить якість нашого виступу на чемпіонаті Європи», – сказала фігуристка.

Нагадаємо, Марія Голубцова та Кирил Бєлобров з липня 2022 року тренуються в Канаді у знаменитій Ice Academy of Montreal.  З українцями, які в своїй країні були учнями Марії Тумановської-Чайки, продовжують працювати одні з найкращих тренерів у спортивних танцях на льоду – Роман Хагенауер, Марі-Франс Дюбрей, Патріс Лозон, Жозе Піше. Зокрема, Роман Хагенауер в інтерв’ю ЗМІ відзначив великий потенціал українського дуету, який «здатен досягти високих результатів». 

Чемпіонат Європи-2024, що стартує 8 січня в Каунасі (Литва), стане третім у спортивній кар’єрі 23-річних фігуристів. Вони дебютували на ЧЄ у 2022 році в Таллінні (Естонія), де  посіли 17-е місце. Вже на наступному континентальному чемпіонаті в Еспоо (Фінляндія) Марія та Кирил наблизилися до топ-10, посівши загальне 12-е місце.

У нинішньому сезоні дует виступив на двох етапах серії Челенджер. На турнірі Nepela Memorial наші танцюристи були дев’ятими, а на турнірі Warsaw Cup, показавши найкращий особистий результат у довільному танці (103.89 балів), – п’ятими.

Марія та Кирил виступають з програмами, поставленими в Академії командою хореографів під керівництвом Хагенауера. Ритм-танець вони виконують під пісні британської співачки Бонні Тайлер, а в довільному використана музика японського композитора Джо Хісаїсі.