З Новим роком та Різдвом Христовим!

262

Щиро вітаю українську спільноту фігурного катання – спортсменів, тренерів, суддів, уболівальників з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком!

Добігає кінця непростий 2023-й. Він був роком мужності та незламності українців, роком твердої віри у велику Перемогу, яка гартує наш дух, дає сили боротися і не здаватися. Радий, що ці якості повною мірою демонстрували на спортивних аренах наші фігуристи. Вони змагалися і сходили на п’єдестали, щоб синьо-жовтий прапор знову і знову майорів в льодових палацах різних країн світу, а українці відчували гордість за свою країну.

Дякую їм та тренерам за справжній характер, уболівальникам – за підтримку, юним фігуристам та їхнім батькам за те, що допомагають розвивати і рухати вперед наш вид спорту. 

У важкому 2023-му вистояла і стала сильнішою вся команда Української федерації фігурного катання на ковзанах. Завдяки нашим героїчним ЗСУ ми отримали змогу навіть в реаліях війни ефективно організувати свою роботу, відновити тренувальний процес, провести низку змагань. Ми зміцнили зв’язки з Міжнародною спілкою ковзанярів і вдячній їй за підтримку та допомогу у ці важкі часи. Маємо ще чимало планів, які обов’язково будуть реалізовані в наступному році.

Вірю, що новий, 2024 рік стане переможним для України і на нашій землі запанує довгоочікуваний мир! Бажаю всім здоров’я, сил та натхнення, щоб гідно зустріти це найголовніше для кожного українця свято. Нехай Новий рік принесе щедрі здобутки та нові спортивні звершення, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє!

Президент УФФК
Даніль Амірханов