Вболіваємо за наших фігуристів на юнацьких Олімпійських іграх!

376

Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України затвердив поіменний склад учасників офіційної делегації національної збірної команди на IV зимових юнацьких Олімпійських іграх-2024. Як повідомляє пресслужба НОК, у змаганнях, які вже за кілька тижнів стартують у Канвондо (Республіка Корея), Україну представлятимуть 44 юних олімпійці – 24 юнаки та 20 дівчат. 

До складу збірної увійшли також троє фігуристів – одиночник Вадим Новіков та танцювальний дует Софія Рекунова/Денис Федянкін.

17-річний одесит Вадим Новіков – вихованець одеської СДЮСШОР «Крижинка». Він учень провідного тренера школи Ірини Кланцат, консультантом фігуриста є також відомий український тренер Наталія Воробйова. У цьому сезоні Вадим брав участь у двох етапах юніорської серії Гран прі, був медалістом міжнародних турнірів ISU.

Дует 14-річна Софія Рекунова та 15-річний Денис Федянкін тренується у Києві у відомого танцюриста Олексія Олійника. Фігуристи виступають разом лише рік, але вже підтвердили свій талант на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. 

Наразі троє фігуристів завершують підготовку до участі у масштабному спортивному форумі, вносять останні штрихи до своїх програм. Разом з іншими учасниками вони вже отримали олімпійське екіпірування. Водночас наші спортсмени, без сумніву, привертатимуть увагу ще й власною спортивною формою, наданою їм естонською фірмою JIV Sport Ltd Tallinn в межах спонсорської угоди з Українською федерацією фігурного катання на ковзанах. 

Нагадаємо, фірма безоплатно передала українським фігуристам, які представляють свою країну на міжнародній арені, десять комплектів високоякісного одягу. Спортсмени використовують його на тренуваннях не лише на льоду, але й поза ним, відзначаючи, що нова форма дуже зручна та комфортна. 

Вболіваємо за наших фігуристів та бажаємо їм успішних виступів!