Голубцова/Бєлобров: «Ми хотіли показати найкраще катання і нам це вдалося»

383

Українські танцювальні дуети Марія Голубцова/Кирил Бєлобров та Марія Пінчук/Микита Погорєлов завершили виступи на чемпіонаті Європи з фігурного катання відповідно на 14-му та 18-му місцях. 

Марія Голубцова та Кирил Бєлобров продемонстрували цікаву довільну програму в романтичному стилі на музику японського композитора Джо Хісаїсі. Вони виконали її яскраво, емоційно, показали максимальні рівні на підтримках, твізлах, обертаннях. Судді оцінили танець українців у 101.24 балів. Підсумковий результат наших фігуристів – 163.64 балів.

«Все пройшло чудово! Трохи відчувалося напруження від того, що було багато глядачів, ковзанка переповнена. Ми хотіли показати найкраще катання і нам це вдалося! Спрацювало те, що ми багато тренувалися. Перед чемпіонатом світу попрацюємо над деякими технічними деталями, можливо, трохи змінимо малюнок елементів»,- сказала Марія. «Це було найкраще, що ми могли зробити сьогодні! Працюватимемо далі, зокрема, над презентацією та другою оцінкою»,- додав Кирил.

Марія Пінчук та Микита Погорєлов також можуть записати собі в актив сьогоднішній виступ. Вони відкатали свій довільний танець під пісні Мадонни впевнено, на хорошій швидкості, продемонстрували якісне виконання елементів. Наш дует отримав за прокат  92.16 балів, а у підсумку набрав 153.58 балів. 

Нагадаємо, 23-річні Марія Голубцова та Кирил Бєлобров з липня 2022 року тренуються в Канаді у знаменитій Ice Academy of Montreal.

17-річна Марія Пінчук та 21-річний Микита Погорєлов через постійні обстріли росіянами їхнього рідного Харкова тренуються у Відні під керівництвом Галини Чурілової, а також Олександри Назарової та Максима Нікітіна.

Переможцями чемпіонату Європи в танцях на льоду стали італійці Шарлен Гіньяр/ Марко Фаббрі – 214.38. На другу сходинку п’єдесталу зійшов дует з Великої Британії  Лайла Фір/Льюїс Гібсон – 210.82. «Бронзу» вибороли литовські спортсмени Еллісон Рід/Саулюс Амбрулевічюс – 203.37.

В жіночому одиночному катанні непросто дався довільний прокат нашій Анастасії Гожві. За всі стрибкові елементи, крім каскаду подвійний аксель+потрійний тулуп на початку програми, вона отримала мінусові GOE і відповідну оцінку – 93.67 балів. Загалом учениця Марини Амірханової набрала 151.50 балів, це на 12.27 балів менше її особистого рекорду. Як у довільній програмі, так і у підсумку вона посіла 20-е місце. 

«На жаль, сьогодні у мене не все вийшло, я можу кататися набагато краще, але це спорт…Попереду ще півсезону і я сподіваюся, що у подальшому виступатиму краще. Перед чемпіонатом світу хочу виконати потрійний лутц + потрійний тулуп у програмі – він готовий на 100%, щоправда, є невеликий ризик, який я дуже боюся взяти на себе – я хочу чисто кататися, так само, як у короткій програмі», – заявила Анастасія. Вона додала, що увесь цей тиждень тренувалася і виступала з травмою. «Величезна гематома на правій п’яті, одягати ковзани було кошмаром. Але це не пояснює, чому не вдалися сьогодні стрибки, адже в короткій програмі я виступила добре», – зазначила спортсменка. 

Чемпіонкою Європи-2024 стала бельгійська фігуристка Луна Хендрікс – 213.25. Друге місце у Анастасії Губанової (Грузія) – 206.52, третє – у Ніни Пінзарроне (Бельгія) – 202.29.