ЮОІ-24:  українці посідають 11-е місце після ритм-танцю

170
Sofiia Rekunova UKR and Denys Fediankin UKR competing in the Figure Skating Ice Dance - Rhythm Dance at the Gangneung Ice Arena. The Winter Youth Olympic Games, Gangwon, South Korea, Sunday 28 January 2024. Photo: OIS/Chloe Knott. Handout image supplied by OIS/IOC

15-річні українські танцюристи Софія Рекунова та Денис Федянкін виступили з ритмічним танцем на зимових юнацьких Олімпійських іграх, що тривають в Канвондо (Республіка Корея). Учні Олексія Олійника набрали 35.76 балів і посідають наразі 11-е місце.

Українці презентували програму, поставлену під «Under Pressure» Queen та «Purple Rain» Prince, але не змогли чисто відкататися як у технічній, так і в «художній» частині композиції. Було помітно надмірне хвилювання юних фігуристів, які вперше виступали на таких великих змаганнях.

Кращими у ритмічному танці були французи Ембер Пер’є Джанезіні та Семюель Блан Клаперман – 62.39. Слідом за ними йде американський дует Олівія Ілін та Ділан Кейн – 57.46. У першу трійку увійшли також корейські спортсмени Джинні Кім та Наму Лі – 56.58.

Переможці та призери в спортивних танцях на льоду визначаться 30 січня.

У змаганнях беруть участь 12 танцювальних дуетів.