Дует Софія Рекунова/Денис Федянкін – 11-й на ЮОІ в Канвондо 

280

Танцюристи Софія Рекунова та Денис Федянкін завершили виступи на зимових юнацьких Олімпійських іграх, що тривають в Канвондо (Республіка Корея). Учні Олексія Олійника набрали у підсумку 93.21 балів і посіли 11-е місце. 

Український дует загалом успішно впорався зі своїми завданнями у довільному танці, поставленому під іспанські мотиви. Юні танцюристи отримали треті рівні на твізлах, підтримках та обертанні, проте без бонусів залишилися доріжки кроків. Судді оцінили прокат українців у 57.45 балів.

Нагадаємо, Софії та Денису – по 15 років. Вони тренуються у Києві, а стали в пару лише трохи більше року тому. Дует взяв участь у низці змагань, в яких продемонстрував досить швидкий прогрес у своєму катанні. Це засвідчили і виступи в Канвондо.

Чемпіонами ЮОІ у спортивних танцях на льоду стали французи Ембер Пер’є Джанезіні та Семюель Блан Клаперман – 155.35. Срібні нагороди виборов американський дует Олівія Ілін та Ділан Кейн – 142.38. На третю сходинку п’єдесталу зійшли спортсмени з Великої Британії  Ешлі Слеттер та Атль Онгай-Перес – 140.16.