Федір Бабенко – переможець міжнародного турніру Dragon Trophy

351

13-річний Федір Бабенко став переможцем міжнародного турніру з фігурного катання  Dragon Trophy в категорії Advanced Novice. В Любляні (Словенія), де відбулися змагання, юний фігурист набрав у підсумку 79.45 балів, майже на десять балів випередивши другого призера – словенського фігуриста Зігу Євніка. 

В обох програмах Федір демонстрував потрійні стрибки: поки що у нього не все виходило, але наполегливість та сміливість українця були оцінені спеціальними суддівськими бонусами. В короткій програмі наш спортсмен був другим – 31.54, а довільну виграв з результатом 47.91. 

У змаганнях жінок 19-річна Єлизавета Бабенко за два прокати отримала 129.91 балів і посіла 11-е місце. Нагадаємо, брат та сестра Бабенки – харків’яни, але наразі вони тренуються в Києві і представляють дитячо-юнацьку спортивну школу «Лідер». З фігуристами працює одна з кращих українських тренерок Наталія Воробйова.

На Dragon Trophy виступили ще троє українських спортсменів. В жіночому одиночному катанні Марія Мілінчук посіла 12-у позицію – 105.20, в одиночному катанні юніорів Марк Куліш став 7-м – 128.75, а в категорії Advanced Novice серед дівчат Ангеліна Мяктова фінішувала на 32-му місці – 53.95.

Турнір проводився лише серед одиночників.