Кирило Марсак – четвертий на міжнародному турнірі в Таллінні 

323

19-річний український фігурист Кирило Марсак посів четверте місце на міжнародному турнірі Tallink Hotels Cup, що завершився в столиці Естонії.

Учень фінського тренера Аліни Майєр-Віртанен, який готується до юніорського чемпіонату світу, виступав в категорії дорослих і показав досить високий результат –  207.52 балів. 

Кирило йшов третім після короткої програми (73.15), поступившись лише японcьким спортсменам –  чемпіону світу серед юніорів-2023 Као Міура та бронзовому призеру ЮЧС-2023 Нозому Йосіка. Українець отримав суддівські «плюси» на всіх без винятку елементах, чудово виконавши, зокрема, потрійний аксель, каскад потрійний ріттбергер+потрійний тулуп. Проте у довільній програмі у Кирила не все вийшло так, як він планував. Йому не вдалося чисто виконати сальхов у чотири оберти та каскад потрійний лутц+потрійний тулуп, що позначилося на оцінці і принесло нашому фігуристу сьоме місце – 134.37.

Переможцем турніру в чоловічому одиночному катанні став Као Міура – 242.95. 

Нагадаємо, чемпіонат світу серед юніорів відбудеться 26 лютого-3 березня 2024 року в Тайбеї (Тайвань). Крім Кирила Марсака, Україну представлятимуть одиночниця Таїсія Спесивцева, спортивна пара Віолетта Сєрова/Іван Хобта та танцювальний дует Ірина Підгайна/Артем Коваль.