ЮЧС-2024: Сєрова/Хобта фінішували сьомими, Марсак – 18-й після короткої програми

358

Спортивна пара Віолетта Сєрова та Іван Хобта на сьомій позиції завершила виступ на юніорському чемпіонаті світу з фігурного катання в Тайбеї (Тайвань). За підсумками двох програм українці набрали 134.01 балів 

В короткій програмі учні Пилипа Залевського показали восьмий результат, а в довільній піднялися на сходинку вище. Фігуристи вийшли на лід з композицією Bird Set Free (Sіа) і старалися якісно виконати свій контент. Проте на оцінці позначилися два падіння партнерки, за що судді відмінусували 1.50 бала. Наші спортсмени отримали за свій прокат 85.08 балів.

Нагадаємо, 17-річна Віолетта Сєрова та 20-річний Іван Хобта є бронзовими призерами минулорічного чемпіонату світу серед юніорів. Двічі входили до шістки фіналістів юніорської серії Гран прі. Нинішній сезон був для пари непростим. Віолетта ще на його початку зазнала травми, тому упродовж сезону доводилося поєднувати лікування та тренування. З цієї причини спортсмени дещо знизили складність своїх програм.

Наразі українці тренуються у Німеччині. 

Переможцями ЮЧС-2024 в парному катанні стали грузини Анастасія Метьолкіна та Лука Берулава – 179.32. Срібні медалі виборола спортивна пара з США Олівія Флорес/Люк Ванг – 166.89, а їхні співвітчизники Наомі Вільямс та Лахлан Льюєр стали бронзовими призерами – 146.00.

У чоловічому одиночному катанні наш Кирило Марсак увійшов до числа 24-х кращих учасників, які продовжать змагання і виступлять з довільними програмами. За короткий прокат українець отримав 64.29 балів, це на вісім балів менше його особистого рекорду. 

Учень фінського тренера Аліни Майєр-Віртанен не надто впевнено почувався сьогодні на льоду. Він помилився під час виконання сольних потрійного акселя та потрійного лутца – стрибків, які зазвичай йому добре вдаються, дещо втратив також на обертанні та доріжці кроків. В другій половині програми Кирило зміг зібратися: він на «плюси» стрибнув каскад потрійний ріттбергер+потрійний тулуп, а за фінальні обертання отримав четвертий та третій рівні. 

Наш фігурист посів 18-е місце і наразі готується до довільної програми, яку юніори покажуть 2 березня.

Перед вирішальним стартом лідирує  кореєць Мінкю Со – 80.58, слідом за ним йдуть французький спортсмен Франсуа Піто – 78.79 та словак Адам Хагара – 78.02.