ЮЧС-2024: дует Підгайна/Коваль пройшов перший «раунд» і виступить з довільним танцем 

212

Український танцювальний дует Ірина Підгайна та Артем Коваль посідає 19-е місце після виконання ритмічного танцю на чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів, який триває в Тайбеї (Тайвань). Фігуристи набрали «прохідну» суму балів – 51.16 і кваліфікувалися до довільної програми. 

Під час прокату дебютантів ЮЧС спіткала невдача – партнер несподівано упав в секції паттерну. Решту елементів учні Галини Чурілової та Олени Онищенко виконали на «плюси», але втратили рівні складності як у твізлах, так і в паралельній доріжці кроків.

Трійку лідерів очолили американські танцюристи Лія Несет/Артем Маркелов – 70.16. Друга позиція у Дар’ї Грімм та Михайла Савицького з Німеччини – 66.11, третіми йдуть ізраїльтяни Єлизавета Ткаченко та Олексій Кіляков – 65.88.

Загалом для участі в чемпіонаті був заявлений 31 дует. Після ритм-танцю змагання продовжать 20 танцювальних пар.

Довільний танець дуети покажуть в останній змагальний день чемпіонату – 2 березня. У цей же день визначаться переможці та призери в чоловічому одиночному катанні. Нагадаємо, український фігурист Кирило Марсак також пройшов до довільної програми. Він виступить у другій розминці під 10 стартовим номером.