Чемпіонат України серед юніорів: інтрига на «Льодограї»

762

Юніори Харкова та Дніпра вибороли по дві найвищі нагороди на чемпіонаті України з фігурного катання серед спортсменів означеної вікової групи. Змагання відбулися у Богуславі Київської області на арені універсального навчально-тренувального центру «Льодограй».

В чоловічому одиночному катанні нелегку перемогу здобув харків’янин Єгор Курцев. Він став першим у короткій програмі, але у довільній, хоча й був сильнішим технічно, поступився Вадиму Новікову з Одеси. Підсумкова сума балів у Єгора була все ж кращою – 186.04. Вадим зійшов на другу сходинку п’єдесталу -185.43, третє місце посів ще один одеський фігурист Марк Куліш – 156.58. Зазначимо, що всі призери продемонстрували цікаві програми з досить складним технічним контентом.

Харківську «прописку» отримали також золоті медалі юніорського чемпіонату-2024 у спортивних танцях на льоду, де перемогу святкували Поліна Капустіна та Михайло Клюєв. Посівши друге місце в ритмічному танці, Поліна та Михайло «показали характер» у довільному: в другому виступі вони переграли своїх суперників і з результатом 100.02 очолили призову трійку. «Срібло» чемпіонату виборов київський дует Софія Рекунова/Денис Федянкін. Учасники нещодавніх зимових Юнацьких олімпійських ігор набрали 98.39 балів. Бронзові нагороди у одеситів Віри Фаградової та Олександра Капришанського – 84.98.

Найзапекліша боротьба за призові місця розгорнулася в одиночному катанні юніорок. Інтрига посилювалася ще й тим, що на нагороди претендувала ціла група фігуристок, троє з яких представляли Дніпро. Саме вони й «захопили» п’єдестал. Перемогу здобула Софія Римшина – 135.83. Лише 0.39 бала програла чемпіонці Варвара Парасочка – 135.44, а Христина Галярета, набравши 131.33 балів, розташувалася на третьому місці. Варто зазначити, що у змаганнях юніорок виступила найбільша з усіх видів кількість учасників – 28, які представляли, крім Дніпра, Білу Церкву, Богуслав, Вінницю, Київ, Львів, Одесу, Харків.

В парному катанні на лід вийшли Вероніка Нагорна та Вадим Галярета. Суперників у юних дніпрян не було, відтак вони стали чемпіонами України із сумою балів 100.54.

З усіма результатами чемпіонату України серед юніорів, а також фіналу Всеукраїнських змагань юних фігуристів, який відбувся на арені «Льодограю», можна ознайомитися на сайті УФФК за посиланням http://www.ukrfsf.org.ua/kalendar-zmagan/.