ЧС-2024: Софія Голіченко/ Артем Даренський вийшли у фінал

299

Українська спортивна пара Софія Голіченко та Артем Даренський посідає 16-е місце після виконання короткої програми на чемпіонаті світу з фігурного катання, який відкрився сьогодні в Монреалі (Канада).

Учні Ігоря Марченка продемонстрували найкращий у цьому сезоні прокат короткої композиції, поставленої під легендарну Hit the Road Jack. Вони успішно впоралися з усіма елементами і набрали рекордні для себе 59.34 балів, що дозволило нашим фігуристам увійти до топ-20 фіналістів, які виступлять з довільними програмами. 

Софія та Артем впевнено та досить чисто відкатали свою коротку програму, отримавши лише «плюси» від суддів. Найбільшими бонусами судді оцінили чудово виконані викид потрійний ріттбергер та потрійний сальхов. 

Виграли коротку програму канадські фігуристи Деанна Стеллато-Дудек/Максим Дешам – 77.48. Другою йде спортивна пара з Японії Ріку Міура/Рюїчі Кіхара – 73.53. Замикають першу трійку італійці Сара Конті/Нікколо Мачії – 72.88.

Сьогодні о 23.00 за київським часом на лід вийдуть жінки. З короткими програмами виступлять 35 фігуристок, серед яких українська спортсменка Анастасія Гожва.