ЧС-2024: Анастасія Гожва вибуває з боротьби

314

Українка Анастасія Гожва не кваліфікувалася до довільної програми на чемпіонаті світу з фігурного катання, який триває в Монреалі (Канада). Наша фігуристка виконала коротку програму на 34-й результат, набравши лише 40.28 балів. 

Учениця Марини Амірханової невдало розпочала прокат, не впоравшись з каскадом 3+3. Так само не вийшов у нашої спортсменки потрійний лутц, під час виконання якого вона упала. Також судді зафіксували недокрут у подвійному акселі. 

Нагадаємо, для 22-річної Анастасії Гожви це перший чемпіонат світу. Натомість вона чотири рази брала участь в чемпіонаті Європи, на останніх двох виступала у фіналі. Зокрема, на ЧЄ-2024 в Каунасі спортсменка показала свій кращий результат в короткій програмі – 57.83. 

Перед виконанням довільної програми в жіночому одиночному катанні лідирує бельгійська фігуристка Луна Хендрікс – 76.98. Слідом за нею йде Ізабо Левіто (США) – 73.73, на третьому місці кореянка Хе Ін Лі – 73.55.

Сьогодні о 17.10 за київським часом розпочнуть змагання чоловіки. В українського фігуриста Івана Шмуратка – 13-й стартовий номер.