ЧС-2024: дует Голубцова/Бєлобров посів 26-е місце і не виступить з довільним танцем

302

Українські танцюристи Марія Голубцова та Кирил Бєлобров не кваліфікувалися до довільної програми на чемпіонаті світу з фігурного катання, який триває в Монреалі (Канада). 

Дует отримав не надто високі оцінки за свій ритмічний танець – 63.30 балів. Цього не вистачило, щоб пробитися до наступного раунду змагань. Марія та Кирил посіли 26-е  місце, тому з довільним танцем не виступлять. 

«На цьому чемпіонаті значно більше сильних танцюристів, порівняно з попередніми, тому відбір до довільного танцю був набагато складнішим. Ми багато працювали над ритмічним танцем, щоб зробити його кращим та яскравішим, що дозволило б пройти кваліфікацію. Шкода, що цього не сталося», – сказав після виступу Кирил Бєлобров. 

Нагадаємо, дует тренується у Льодовій академії Монреалю. Для 23-річних  спортсменів це другий чемпіонат світу. Вони дебютували на світовій арені торік в японській Сайтамі і посіли 19-е місце.

Лідирують у спортивних танцях на льоду Медісон Чок/Еван Бейтс (США)– 90.08. На другому місці йдуть Шарлен Гіньяр/ Марко Фаббрі (Італія)- 87.52, на третьому 

Пайпер Гіллес/Пол Пуар’є (Канада)– 86.51.