Софія Голіченко/Артем Даренський: ми зробили все, що могли

338

Українська спортивна пара Софія Голіченко/ Артем Даренський завершила виступи на чемпіонаті світу з фігурного катання на 17-му місці. 

Учні Ігоря Марченка, чисто відкатавши коротку програму, припустилися помарок в довільній – під час виконання потрійної підкрутки та обертання. Невдалою вийшла фінальна частина програми: фігуристи не зробили тодес. Решту елементів Софія та Артем виконали на «плюси». За свій прокат вони отримали 100.05 балів, а підсумкова сума становить 159.39 балів.

«Загалом виступ був непоганий. Не найкращий, але ми зробили все, що могли. Можна сказати, що ми провели хороший сезон, хоча умови тренувань були важкими через щоденні ракетні атаки росіян. Бомби падають неподалік (спортсмени тренуються в  Дніпрі) і в таких умовах ми катаємося упродовж останніх двох років. У наступному сезоні плануємо змінити програму, музику та костюми», – сказав Артем Даренський після виступу. Фігурист поділився також спільною із Софією мрією: щоб Україна перемогла і розв’язана росією війна закінчилася.

Чемпіонами світу в парному катанні стали канадські фігуристи Деанна Стеллато-Дудек/Максим Дешам – 221.56. Срібні медалі вибороли японці Ріку Міура/Рюїчі Кіхара – 217.88, бронзові – представники Німеччини Мінерва Фаб’єн Хазе/Нікіта Володін – 210.40.