Уряд офіційно обмежив азартні ігри в Інтернеті

59

Кабінет міністрів ухвалив постанову про обмеження азартних ігор в Інтернеті. У документі передбачено обмеження реклами азартних ігор, реклами торговельних марок, інших обʼєктів права інтелектуальної власності, а також інших позначень, під якими проводяться азартні ігри, зокрема, з використанням електронних комунікацій, символіки Збройних Сил України, інших військових формувань. Також заборонено реєстрацію організаторами азартних ігор в мережі інтернет кількох клієнтських рахунків для одного гравця.

30 квітня 2024 року на засіданні Кабінету Міністрів України було схвалено План організації виконання рішення РНБО України «Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет», введеного в дію Указом Президента України від 20 квітня 2024 р. У документі йдеться, зокрема, про необхідність інформування населення про небезпеку азартних ігор, загрози ігрової залежності, способи запобігання ігровій залежності.

Надаємо посилання на електронну брошуру «Азартні ігри – це лише розвага» https://www.canva.com/design/DAFrgx-V8jc/xGqfR291cUoHBlUIGkSBKA/view