УФФК звернулася з листом до ISU та національних федерацій

214

Перед початком 59-го чергового конгресу Міжнародної спілки ковзанярів (ISU), який відбудеться 10-14 червня 2024 року в Лас-Вегасі (США), Українська федерація фігурного катання на ковзанах (УФФК) звернулася до його учасників та федерацій країн-членів ISU. У листі за підписом президента УФФК Даніля Амірханова висловлюється подяка ISU та національним федераціям за непохитну підтримку українського спорту в ці складні часи. «Ми вдячні за понад дворічну підтримку українського спорту та українських спортсменів, вдячні за можливість для українських спортсменів готуватися та представляти свою країну на міжнародній арені», – йдеться у зверненні.

Президент УФФК зазначив, що упродовж 829 днів, щогодини та щохвилини українці стикаються з неймовірними викликами та втратами. Понад 450 українських спортсменів та тренерів загинули, а понад 500 спортивних об’єктів були зруйновані російськими агресорами.

«Ми відчуваємо щоденну підтримку цивілізованого спортивного світу та ваші дії, спрямовані на виключення країни-агресора з міжнародного спортивного руху. Рішення Спортивного арбітражного суду, який відхилив апеляцію олімпійського комітету країни-агресора, є яскравим прикладом відданості спортивній справедливості та олімпійським цінностям»,- йдеться у листі.

Наводимо повний текст листа.