Конгрес ISU: делегати обговорюють модернізацію ковзанярського спорту

193

Учасники 59-го Конгресу ISU, який 10 червня відкрився у Лас-Вегасі (США), проголосували за низку важливих пропозицій, спрямованих на модернізацію ковзанярського спорту. Серед них – резолюція про реформування Конституції ISU, а також дозвіл на логотипи виробників на костюмах і ковзанах спортсменів. Загалом під час пленарного засідання 11 червня делегати обговорили 75 пропозицій та невідкладних питань. 38 пропозицій було прийнято, 18 відхилено, одну відкладено, а решту знято, інформує пресслужба Міжнародної спілки ковзанярів (ISU),

Як повідомлялося, в центрі уваги чергового Конгресу ISU – обговорення стратегії розвитку організації до 2030 року. Дорожня карта, яку представив президент ISU Кім Чже Єль, включає п’ять пріоритетів, означених як зростання, інновації, захист, розвиток та єдність. Йдеться про нові формати змагань, брендинг та просування, телевізійне мовлення, залучення вболівальників, іновації тощо. Зокрема, пропонується залучити більшу кількість глядачів завдяки покращенню якості трансляцій, у тому числі на цифровому рівні. Також планується довгострокове економічне зростання. Велику увагу в документі приділено заходам щодо захисту та підтримки спортсменів на льоду та поза ним, а також щодо забезпечення чесних змагань.

Конгрес завершиться 14 червня.  Нагадаємо, Українську федерацію фігурного катання на ковзанах (УФФК) на Конгресі представляють член президії УФФК Олександр Волков та технічний спеціаліст, відомий у минулому фігурист Євген Мартинов.

Фото: ISU