Змагання

 

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ

ОДИНОЧНЕ КАТАННЯ       28.08.24

ГРУППА «А»

МОЛОДШИЙ ВІК

з01.07.201.н.та молодше (мол.вік 1)

з 01.07.2014р.н.та молодше (мол.вік 2)

з 01.07.2012р.н.та молодше (мол.вік 3)

з 01.07.2010р.н.та молодше (мол.вік 4)

ЮНАКИ та ДІВЧАТА
ДОВІЛЬНА ПРОГРАМА

2:30+/-10 сек.

a)Максимум п’ять (5) стрибкових елементів, один з яких повинен бути стрибком типу Аксель. Може бути до двох (2) комбінацій стрибків або однієї (1) комбінації стрибків і однієї (1) послідовності стрибків. Комбінації стрибків і послідовність стрибків складаються з двох (2) стрибків. У послідовності стрибків другий стрибок має бути стрибком типу Аксель з безпосередньо прямим кроком від кривої приземлення першого стрибка до кривої відриву стрибка Акселя.

Один повний оберт на льоду між стрибками (вільна нога може торкатися льоду, але без перенесення ваги) утримує елемент у рамках визначення послідовності стрибків. Стрибки, виконані в послідовності стрибків, отримують повну вартість

Потрійні та четверні стрибки заборонені.

Тільки один одиночний стрибок і один подвійний стрибок (включаючи подвійний Аксель) можна повторити один раз.

b)  Повинно бути максимум два (2) обертання різного характеру (абревіатури), одне з яких повинно бути комбінацією обертання, а одне має бути обертанням без зміни позиції та без зміни ноги.Комбінація обертання зі зміною ноги повинна мати мінімум вісім (8) обертів, а без зміни ноги – мінімум шість (6) обертів. В’їзд стрибком (flyingentry) дозволений. Якщо зі зміною ноги, зараховуватиметься лише одна варіація буде зарахована на однієї з ніг.

Обертання в одному положенні без зміни ноги повинно мати мінімум шість (6) обертів, повинно виконуватися в базовому положенні без будь-яких складних варіаційних положень і буде називатися базовим максимальним рівнем. Після необхідних обертівдозволяється виконувати складні варіації, але Технічні спеціалісти будуть ігнорувати їх. В’їзд стрибком (flyingentry) заборонено.

c) Повинна бути одна доріжка кроків, що повністю покриває льодовий майдачик та включає в себе як мінімум один (1) рух ковзання, як наприклад спіраль/кораблик/Бауер/гідроблейд та ін. Якщо рух ковзання відсутній – доріжка кроків не отримає рівень (Nolevel). Як мінімумдва (2) складних поворота (крюк, викрюк, твізл, петля, скоба) та крока (чоктау) мають бути виконані на правильних ребрах (“чисто”) для отримання Базового рівняскладності. Технічна панель не враховує Рису ускладнення 3) Використаннярухівтілана якмінімум 1/3 малюнкадоріжки та Рису ускладнення 4) Двікомбінації з трьохскладнихповоротів на різних ногах.

Оцінюються такі компоненти програми:

• Композиція

• Презентація

• Навички катання

Коефіцієнт для Програмних компонентів становить 1,67

РОЗМИНКА – 4хвилини
Прим:максимальний рівень складності елементів – 2

 

Программа компьютера BasicNovice

ЗНИЖЕННЯ  для ВСІХ категорій новачків

а) Переривання

Для кожного переривання:

  • більше 10 секунд до 20 секунд: -0,5
  • більше 20 секунд до 30 секунд: -1,0
  • більше 30 секунд до 40 секунд: -1,5

Переривання програми з дозволом до трьох (3) хвилини для відновлення з моменту

переривання:                                                                                                                  -2,5 на програму

б) Порушення програмного часу до кожні 5 секунд, не вистачає або перевищує                          -0,5

в) Частина костюма/декорації падає на лід                                                                         -0,5

г) Порушення костюма/реквізиту                                                                                       -0,5

д) Пізній старт                                                                                                                     -0,5

е) Падіння*           

  • за падіння (лише один фігурист – одиночне та парне катання)  -0,5
  • за падіння (обидва фігуристи – парне катання) -1,0

* Падіннявизначається як втратакеруванняфігуристом, у результатічогобільшачастинайого/їївласної ваги припадає на лід, спираючись на будь-яку іншучастинутіла, крім лез, наприклад, руку(и), коліно(а). ), сідницю(и) або будь-яку частину руки (Правило 503, пункт 1).

Оскількивсізначенняцихвідрахувань не є стандартними, передбаченими Правилами 353, абзац 1.n), Рефері повинен надатиспеціальнівказівки оператору системи та перевіритиправильністьвведення в кожному випадку.

Одинарний Ойлер міждвомаперерахованимистрибками в комбінаціяхстрибків:

а) одинарний Ойлоер (1Eu), якому не вистачаєполовиниобертуабобільше буде зарахований з пониженням (<<). У цьомувипадкусуддізастосуютьзменшення для стрибказізниженоюоцінкою.

б) якщо одинарному Ойлеру не вистачає менше половини оберту, він не буде вважатися Технічною групою недообернутим (<) або таким, що приземлився на чверть (q).

Якщо одинарний Ойлер не перестрибує чітко або виконується як перехід, судді застосовуватиме зниження від -1 до -3 у GOE.