Комюніке ІСУ № 2239

Міжнародною спілкою ковзанярів

Комюніке ІСУ № 2239

ТАНЦІ НА ЛЬОДУ

Вимоги для Технічних Правил сезону 2019-2020 р.р.

Відповідно до вимог, деякі Технічні Правила повинні щорічно оголошуватися Технічним Комітетом ІСУ, а всі інші Правила опубліковані в книзі зі Спеціальними і Технічними Правилами.

•           Вимоги, включені в Технічні Правила, які діють тільки протягом одного сезону:

–           Патерн танці для міжнародних змагань;

–           Вимоги по музиці для патерн танців для міжнародних змагань;

–           Ритми або теми, Запропоновані Елементи (включаючи Ключові Місця і Деталі для Ключових місць) та інструкції для ритмічного танцю – Дорослі і юніори;

–           Запропоновані Елементи для Довільного танцю Дорослих і юніорів

•           Всі інші вимоги, що ставляться для категорії Новіс для сезону 2019/2020 оновлюються і публікуються в Комюніке «одиночному і парному катання і ТАНЦІ НА ЛЬОДУ – ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ Новіс »

•           Зміни в чинних вимогах, які набирають чинності з 1 липня 2019 року, будуть опубліковані в наступному Комюніке.

1

 1. ПАТЕРН ТАНЦІ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ Новіс

1.1      Безік Новіс (які не досягли віку 13 років)

Два (2) патерн Танцю повинні виконуватися з наступних: Група 1: Фортінстеп (Марш), Віллоу Вальс, Канаста танго

1.2      Интермедиат Новіс (які не досягли віку 15 років)

Одна з двох груп, оголошених перед сезоном, повинна визначатися жеребкуванням перед першим тренуванням змагань. Кожна група містить два (2) патерн Танцю.

Група 2: Фортінстеп і Танго

Група 3: Фокстрот і Європейський вальс

1.3      Едвансд Новіс (які досягли віку 10 років, але не досягли 15 років у дівчат і 17 років у юнаків )

Повинні виконуватися такі два (2) патерн Танцю: Група 1: Зоряний вальс і Квикстеп

 1. ВИМОГИ З МУЗИКИ ДЛЯ ПАТЕРН ТАНЦІВ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ

Правилом 707, параграф 5 передбачається, що для патерн Танців повинна використовуватися існуюча офіційна музика ІСУ для танців на льоду, якщо немає рішення Технічного комітету про те, що музика для одного або декількох патерн Танців повинна бути надана Парою дотримуючись певних вимог.

У сезоні 2019-2020 р.р. Пара повинна надати свою музику для всіх патерн Танців. Відповідно до Правила 707, параграф 6: Після завершення останнього кроку танцю пара повинна прийняти свою фінальну позу протягом 20 секунд. Якщо цей ліміт часу буде перевищено, то буде застосовано зниження відповідно до Правила 353, параграф 1 n).

 • Інші Міжнародні змагання і Міжнародні змагання Дорослих (Adult):

Як оголошено організаторами в Положенні про змагання.

Музика повинна бути обрана відповідно до Ритмом патерн Танцю і може бути з вокалом. Темп на всьому протязі необхідних серій повинен бути постійним і відповідно Темпом, необхідним для даного патерн Танцю (див. Хендбук для Танців 2003 г.) плюс або мінус 2 удари на хвилину (для танців з музичним розміром 4/4) і плюс або мінус 3 рахунки для вальсова ритмів.

Примітки:

–           Обрана музика може бути одна з мелодією офіційної музики ІСУ для Танців на льоду. В цьому випадку, можуть бути використані мелодії тільки з 1 по 5 і Пара повинна надати музику для змагань відповідно до Правила 343, пунктів 1 і 2.

–           порушення вищевказаних вимог по музиці або запропонованого темпу буде каратися в відповідно з правилом 353 параграф 1 n).

–           Вся музика, обрана Парою, повинна бути відповідно до стилю / характером патерн Танцю.

–           Стосовно до Правила 708, параграф 1.d), щодо музики наданої Парою, встановлено, що перший крок танцю повинен починатися на рахунок 1 такту музики (якщо інакше не визначено в описі танцю).

Примітка: Всі деталі щодо вимог до Музиці категорії Новіс публікуються в Комюніке ІСУ «одиночного & ПАРНЕ катання і ТАНЦІ НА ЛЬОДУ – ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ Новіс», оновленому для сезону 2019-2020.

 1. ВИМОГИ ДЛЯ ритмічні ТАНЦЮ СЕЗОНУ 2019-2020

3.1     ритми:

Правило 709, параграф 1. а) передбачає, що ритм (ритми) або тема (теми) щорічно відбираються на сезон Технічним комітетом з танців на льоду. Для сезону 2018-2019 обрано такі ритми.

Дорослі та Юніори: Музика з мюзиклу і / або оперети: Всі обрана музика повинна бути пізнавана як один з наступних Ритмів: Квикстеп, Блюз, Марш, Полька, Фокстрот, Свінг, Чарльстон, Вальс. Кількість Ритмів не обмежена. Обрана музика може бути з одного і того ж Мюзиклу або Оперети або з різних.

Примітка:

–           Мюзикл і / або Оперета – Може бути виконаний! На сцені або в фільмі, в якому музика, спів і / або танець містять основну частину (лейтмотив) «розповідає історію». Juke Box Musicals дозволені (Приклад – Mamma Mia, Jersey Boys).

–           Музика саундтреків з фільмів, які не є мюзиклами, таких як «Містер і Місіс Сміз», «Народження зірки» або музика з саундтреків «Зоряних воєн », Джеймса Бонда є компіляціями музики і пісень, а НЕ «Мюзиклом».

Примітка: При наданні інформації про музику, пара повинна включити туди назву Мюзиклу / Оперети і Ритму, обраного для ритмічного танцю.

юніори:

Патерн Танець – Tea Time Foxtrot повинен виконуватися під музику в ритмі Фокстрот і в стилі Фокстрот. Темп музики повинен бути постійний протягом усього патерн Танцю і відповідно до запропонованим Темпом 27 тактів при 4 ударах в хвилину (108 ударів в хвилину) плюс або мінус 2 удари на хвилину.

дорослі:

Патерн Танець – Фінстеп повинен виконуватися в ритмі Квікстеп, Чарльстона або Свінгу і в стилі обраного ритму. Темп музики повинен бути постійний протягом усього патерн Танцю і відповідно до запропонованим Темпом 52 такту при 2 ударах в хвилину (104 удари на хвилину) плюс або мінус 2 удари на хвилину.

Доріжка Кроків Типу патерн Танцю (PSt) повинна виконуватися під той же Ритм, яка була обрана для патерн Танцю Фінстеп. Обрана мелодія може бути такою ж, як і для Фінстепа або інший, але вона повинна мати такий же Темп. Темп музики на всьому протязі Фінстепа і Доріжки кроків (PSt) повинен бути постійним і все, що написано Темпом.

Специфікація:

   • опис, таблиця кроків і діаграма малюнка патерн танцю Tea Time Foxtrot включені в комюніке ІСУ 2010 року. (Виправлене)
   • опис, таблиця кроків і діаграма малюнка патерн танцю Фінстеп включені в комюніке ІСУ 1497

3.2      Ритмічні ТАНЕЦЬ – Запропоновані Елементи сезону 2019-2020 – Дорослі і юніори

Правило 709, параграф 1. а) передбачає, ритм (ритми) або тема (теми) щорічно відбираються на сезон Технічним комітетом з танців на льоду. Для сезону 2019-2020 обрано такі ритми

ЕЛЕМЕНТИ
Юніорська
 • Дві (2) Секції Tea Time Foxtrot (108 ударів в хвилину + \ – 2 удари на хвилину) і виконується в Ритмі Фокстрот

Повинні виконуватися одна за одною

1   TTF: Секція 1: кроки # 1 – 31

2   TTF: Секція 2: кроки # 32 – 54

(Спочатку виповнюється Секція 1с кроком # 1 перед суддями на стороні суддів, за якої слід Секція 2)

Примітка: Варіанти Фокстротной позиції дозволені.

Запропоновані позиції в Твізлах можуть бути різними, за умови збереження контакту між партнерами.

ритмічні
ТАНЕЦЬ
ПАТЕРН ТАНЕЦЬ
ДОРОСЛИЙ•           Одна (1) Секція Фінстепа (104 удари на хвилину + \ – 2 удари на хвилину), виконана під один з наступних Ритмів: Квикстеп, Чарльстон або Свінг.

•           Одна (1) Доріжка Кроків Типу патерн Танцю (PSt), Стилю В:

–           Ритм: виповнюється під той же ритм, що і ритм обраний для Фінстепа. Обрана мелодія може бути така ж, як для Фінстепа або інша, але повинна мати такий же темп. Темп музики на всьому протязі Фінстепа і Доріжки кроків (PSt) повинен бути постійним і відповідно до запропонованим Темпом.

–           Тривалість: будь точну кількість музичних фраз.

–           малюнок: починається відразу після «Ковзання з зупинкою » на кроці 33 Фінстепа, Котрий завершується на короткою осі (середині катка) на стороні суддів.

–           зупинки: після завершення кроку 33 зупинка може бути до 5 секунд і вона НЕ вважається, як одна з дозволених Зупинок. Ніякі додаткові зупинки не дозволяються під час виконання Доріжки Кроків (PSt).

–           позиції: позиція рука в руці з повністю витягнутими руками НЕ може бути встановлена і партнери повинні залишатися в контакті весь час, навіть під час зміни Позицій і вчасно Твізлов.

•           Чи не дозволяються:

–           Роз’єднання.

–           Повернення по малюнку і Петлі.

–           Позиція Рука на руках з повністю витягнутими руками НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ

Доріжка кроків (PSt) оцінюється як єдине ціле шляхом складання базової вартості Рівня Доріжки партнерки і Рівня Доріжки партнера і застосування, потім, GOE.

ритмічні
ТАНЕЦЬ
ПАТЕРН ТАНЕЦЬ
І
доріжка кроків
типу ПАТЕРН
ТАНЦЮ (PSt)
Танцювальна ПідтримкаМаксимум Одна (1) Коротка Підтримка

(до 7 секунд)

 

доріжка Кроків
 •        одна (1) доріжка кроків в позиціях або без торкання або комбінація з обох варіантів (Стиль В) Специфікація для Стилю В для ритмічного танцю сезону 2019-2020

–           повинна виконуватися під інший ритм, ніж обраний для патерн танцю (Юніори і дорослі) і для доріжки кроків типу патерн Танцю (Дорослі)

–           Обраний малюнок може бути тільки «По середній лінії» або «По діагоналі ».

–           Повернення по малюнку – НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬСЯ

–           Роз’єднання дозволені, але на відстань не більше 2-х витягнутих рук

–           Петлі – НЕ ДОЗВОЛЕНІ

–           Позиція Рука на руках з повністю витягнутими руками – НЕ дозволити

–           Зупинки – дозволено до 1 зупинки тривалістю до 5 секунд.

послідовні Твізли
 • Одна (1) Серія Послідовних Твізлов

–           Не менш 2-х Твізлов для кожного з партнерів

–           до 1 кроку між Твізламі (Кожен поштовх і / або перенос ваги тіла в момент знаходження на 2-х ногах розглядається як крок).

–           Партнери Чи не повинні бути в контакті між Твізламі.

Серія Послідовних Твізлов оцінюється як єдине ціле шляхом складання базової вартості Рівня Серії Твізлов партнерки і Рівня Серії Твізлов партнера і застосування, потім, GOE.

 

3.3     Ритмічні ТАНЕЦЬ 2019-2020 – Вимоги та Обмеження.

Вимоги та Обмеженняпорушення
тривалістьДорослі / Юніори:               2 хвилини і 50 секунд + / – 10 секундПорушення Тривалості:

Рефері робить зниження – 1.0 за кожні 5 секунд недокатів або перекату

музика–           Музика для ритмічного танцю може бути з вокалом і повинна бути прийнятною для Танців на льоду, як спортивної дисципліни.

–           Музика повинна бути обрана в суворій відповідності з призначеними ритмом або темою і запропонованим темпом, коли це може бути застосовано.

–           Музика повинна бути з чутним ритмічним рахунком і може бути без чутного ритмічного рахунку до 10 секунд на початку програми.

Порушення по Музиці:

Рефері + Судді роблять зниження 2.0 за програму, коли використовується не правильний

Ритм або відсутній чутний рахунок.

Рефері робить зниження – 1.0 за порушення у вимогах по Темпу музики.

малюнок–           Для сезону 2019-2020 Малюнок танцю повинен тривати, в основному, постійному

напрямку і повинен перетинати Довгу Ось поверхні льоду один в кожному кінці ковзанки в межах не більше 30 метрів від короткого борта.

–           додатково, пара може перетинати довгу ось один раз на в ході і / або виході з Доріжки Кроків Стилю В і на вході в Елемент патерн Танець.

–           Петлі дозволені, за умови, що вони не перетинають Довгу Вісь.

Порушення в хореографії

(Малюнок, Зупинки, Роз’єднання, Дотик

льоду руками):

Рефері + Судді роблять зниження -1.0 за

зупинки–           З того моменту, коли почався відлік часу, пара не повинна залишатися на одному місці більше 10 секунд на початку і / або в кінці програми.

–           під час виконання програми дозволені, або 2 повних зупинки до 5 секунд кожна, або 1 зупинка тривалістю до 10 секунд.

–           Танцювальне Обертання або Хореографічне обертальний руху, без просування по льоду, будуть розглядатися як Зупинки.

роз’єднання–           партнери НЕ повинні роз’єднуватися, за винятком зміни позиції або виконання запропонованих Речовини, що вимагає роз’єднання.

–           під час таких роз’єднань максимально дозволене відстань між партнерами не більше 2-х витягнутих рук.

–           зміна позиції і виконання поворотів, як проміжних (сполучних) елементів по тривалості не повинні перевищувати одного такту музики.

–           роз’єднання в початку і / або в наприкінці програми можуть бути до 10 секунд безобмеження відстані між партнерами.

Дотик льоду руками–               Торкатися льоду рукою або руками не дозволяється.
Костюми та аксесуари–           Повинні бути скромними, елегантними, не створюючи ефект зайвої оголеності і бутивідповідними для спортивних змагань тобто НЕ бути занадто яскравими і

театральними за своїм дизайном.

–           На Партнера повинні бути брюки.

–           Партнерка може бути в брюках.

–           Аксесуари та реквізит не дозволені.

Порушення в костюми та аксесуариРефері + Судді роблять зниження – 1.0 за програму

 

3.4     КЛЮЧОВІ МІСЦЯ І ДЕТАЛІ ДЛЯ КЛЮЧОВИХ МІСЦЬ В елемент ПАТЕРН ТАНЕЦЬ У СЕЗОНІ 2019-2020

Tee-Time Foxtrot

Патерн Танець Елемент (1TTF) Кроки # 1 – 31Ключове Місце 1

Кроки партнерки 1-3, 9-11 (RFI3- RBO, CR-LBO *, XF-RBI3-RFO3),

(XF (crossover) RBIO WdCho, LFI, RFI-Tw2)

Ключове Місце 2

Кроки партнера 1-3, 9-10 11 (RFI3- RBO, CR-LBO *, XF-RBI3-RFO3),

(XF (crossover) RBIO WdCho, LFI)

Ключове Місце 3

Крок партнерки 27 (CR-RFO * – SwRk)

Ключове Місце 4

Крок партнера 27 (CR-RFO * – SwRk)

Деталі Ключових Місць (Key Point Features)1.   правильні ребра

2.   правильний поворот

1.   правильні ребра

2.   правильний поворот

1.   правильні ребра **

2.   правильний поворот

3.   правильний Крос-Ролл *

1.   правильні ребра **

2.   правильний поворот

3.   правильний Крос-Ролл *

Патерн Танець ЕлементКлючове Місце 1Ключове Місце 2Ключове Місце 3Ключове Місце 4
(2TTF) Кроки # 32 – 54Кроки партнерки 40-41 (RFI-Pr3-Кроки партнера 40-41 (RFI-Pr3-Кроки партнерки 44-46 (RFO-Br,Кроки партнера 44-46 (RFO-Br,
ClMo, LFO)ClMo, LFO)LBO, XF (crossover) – RBI –LBO, XF (crossover) – RBIO-Tw2)
короткий дотик – RBO)
Деталі Ключових Місць (Key Point Features)1.      правильні ребра

2.      правильний поворот

1.   правильні ребра

2.   правильний поворот

1.   правильні ребра

2.   правильний поворот

1.   правильні ребра

2.   правильний поворот

Перший крок танцю починається на рахунок один музичної фрази.

* Крос-Ролл (Вперед або Назад) – Вимога / опис: це крок по дузі, в якому вільна нога, проноситься мимо опорної ноги на наступну зовнішню дугу.

Одночасно з цим вага тіла переноситися з однієї зовнішньої дуги на нову зовнішню дугу створюючи типове для Крос-Ролла русі.

** У Крос-Ролле: коли вільна нога (коник) проноситься мимо опорної ноги, то постановка на лід нової опорної ноги не обов’язково повинна бути не зовнішнє ребро.

Фінстеп

Патерн Танець Елемент (1TR) Кроки # 1 – 33Ключове Місце 1

Кроки партнерки 20-21

(XB-LBO, XF-RBI / RBI Tw1½ RFO)

Ключове Місце 2

Кроки партнера 20-21

(XB-LFI, RFO-Sw3 / RBI Tw1 / RBI)

Ключове Місце 3

Кроки партнерки 32-33

(LFO Sw-ClCho, RBI / RBO / RBO

Tw 1½ RFI ковзання до зупинки)

Ключове Місце 4 Кроки партнера 32-33с

(LFO Sw-ClCho, RBI OpMo, LFI,

RFI / RFI Tw1 / RFI ковзання до зупинки

Деталі Ключових Місць (Key Point Features)1.   правильні ребра

2.   Правильний поворот (Tw 1½)

3.   XB-LBO: вільна нога схрещена позаду опорної ноги нижче коліна

4.   XF-RBI: вільна нога схрещена спереду опорної ноги нижче коліна

1.   правильні ребра

2.   Sw3, TW 1: Правильні повороти

3.   XB-LFI: вільна нога схрещена позаду опорної ноги нижче коліна

4.   Sw3 / RBI: правильне махове рух вільної ноги

1.   правильні ребра

2.   Sw-ClCho, Tw 1½: правильні Повороти

3.   Sw-ClCho: правильна

постановка вільної ноги

4.   Sw-ClCho: правильне махове рух вільної ноги

1.   правильні ребра

2.   Sw-ClCho, Tw 1: правильні Повороти

3.   Sw-ClCho: правильна

постановка вільної ноги

4.   Sw-ClCho: правильне махове рух вільної ноги

Перший крок танцю починається на перший рахунок музичної фрази.

4.0                Довільний танець – ВИМОГИ

4.1                довільно ТАНЕЦЬ – ВИМОГИ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ Новіс

Для сезону 2019-2020 всі вимоги міститися в Комюніке ІСУ 2172.

4.2                Довільний танець 2019-2020 – Запропоновані Елементи для юніорів і дорослих

Правило 710, параграф 2 передбачає, що перелік наказано Елементів для включення в Добре Збалансовану Програму Довільного Танцю і спеціальні вимоги для цих елементів щорічно оголошуються з переліку варіантів наявних в цьому правилі. Для сезону 2019-2020 схвалив наступні Запропоновані Елемент и, які повинні бути

включені в Добре Збалансовану Програму Довільного Танцю.

ЕЛЕМЕНТИЮНІОРИДОРОСЛІ
Танцювальні Підтримки – не більше ніжДві (2) Короткі Підтримки Різних Типів Або

Одна (1) Комбінована Підтримка

Три (3) Короткі Підтримки Різних Типів Або

Одна (1) Коротка Підтримка і одна (1) Комбінована Підтримка

(Короткі Підтримки повинні бути іншого Типу, ніж в Комбінованої

підтримки)

танцювальнеОбертанняОдне (1) Танцювальне Обертання (Обертання або Комбіноване Обертання)
доріжки КроківДві (2) Доріжки Кроків

 •        Одна (1) Доріжка Кроків в Позиціях (Стиль В) * Вимоги для Стилю В Довільного Танцю 2019-2020

–               Повернення: Один (1) дозволений – тривалістю не більше двох тактів музики

–           роз’єднання: дозволені – відстань НЕ більше 2-х витягнутих рук і тривалістю НЕ більше 5 секунд

–           Петлі: НЕ дозволені, дозволені вузькі петлі прийнятною форми під час повернень

–           Позиція Рука на руках з повністю витягнутими руками НЕ дозволена

–               Зупинки – НЕ дозволені

    • Одна (1) Доріжка Кроків на Однією нозі, Без торкання

Повороти виконуються на одній нозі кожним з партнерів і перший поворот повинен бути початий обома партнерами одночасно.

Доріжка Кроків на Однією нозі оцінюється як одне ціле складанням базової вартості Доріжки Кроків на Однією нозі партнерки і Доріжки Кроків на Однією нозі партнера, після чого застосовується GOE.

Малюнок Доріжки кроків (Стилю В) повинен зберігати цілісність або основному форму обраного малюнка. Деякі відхилення в обраному малюнку можливі для того, щоб виконати необхідні повороти. Однак, якщо обраний малюнок не буде ясно розпізнавати, то буде застосовано

зниження в GOE за неправильний Малюнок.

синхронні ТвізлиОдна (1) Серіія синхронно Твізлов (Варіант для Довільного Танцю) Вимоги для сезону 2019-2020

–           Чи не менш двох Твізлов для кожного з партнерів з НЕ менш ніж 2 кроками і до 4 кроків між 1-им і 2-м Твізламі. (Кожен поштовх і / або перенос

ваги тіла в момент знаходження на 2-х ногах розглядається як крок).

–           партнери повинні бути в контакті (торкнутися або взятися в позицію) в якомусь місці (у час виконання кроків) між 1-им і 2-м

Твізламі.

Серія синхронно Твізлов оцінюється як одне ціле з додаванням базової вартості Серії Твізлов Партнерки і Серії Твізлов Партнера і застосуванням, потім, GOE.

 

хореографічні ЕлементиДва (2) Різних хореографічного елемента вибраних з:

–   хореографічна Підтримка

–   Хореографічне Обертальний Рух

–   Хореографічне Твізловое Рух

–   Хореографічне Ковзаюче Рух

–   Хореографічна Характерна Доріжка Кроків

Три (3) Різних хореографічного елемента вибраних з:

 • Один (1) з яких повинен бути Хореографічна Характерна Доріжка Кроків
 • Два (2) додаткових обраних з:

–   хореографічна Підтримка

–   Хореографічне Обертальний Рух

–   Хореографічне Твізловое Рух

–   Хореографічне Ковзаюче Рух

Визначення для хореографічних Елементів:

 • Хореографічна Підтримка: Танцювальна Підтримка тривалістю мінімум 3 секунди і до 10 секунд.

Застосовуються наступні вимоги:

–           виповнюється після всіх інших наказано підтримок.

 • Хореографічне Обертальний Рух: обертальний рух, сповнене в будь-якому місці програми, під час якого обидва партнери виконують не менше 2-х безперервних оборотів в будь-який позиції:

Застосовуються наступні вимоги:

–           виповнюється на однією або двох ногах або один з партнерів піднятий треба льодом в течія менш 2-х оборотів або комбінація з цих трьох варіантів,

–           обертання навколо загальної осі, яка може зміщуватися.

 • Хореографічне Твізловое Рух: твізловое рух, виконане після запропонованої Серії Твізлов і складається з 2-х частин. Застосовуються наступні вимоги:

–           для обох партнерів: виконано на одній або двох ногах або в комбінації з обох варіантів,

–           для першій частині: НЕ менш 2-х безперервних оборотів виконаних одночасно і обидва партнера повинні просуватися по льоду (не можуть бути на місці),

–           для другої частини: по крайней мере, один з партнерів виконує не менше 2-х оборотів і один або обидва партнери можуть бути на місці або просуватися по льоду або комбінація з обох варіантів.

 • Хореографічне Ковзаюче Рух : виконане в будь-якому місці програми, під час якого партнери виконують контрольоване ковзне рух по льоду.

Застосовуються наступні вимоги:

–           Триваюче контрольоване ковзне рух обох партнерів в одне і теж час на будь-який частини тіла,

–           може бути в позиції або без торкання або в комбінації їх обох варіантів , а також може бути з обертанням,

–           контрольоване ковзання на 2-х колінах або будь-який частини тіла НЕ буде розглядатися Технічної Бригадою як падіння або Заборонений Елемент.

–           ковзне Рух НЕ може закінчуватися зупинкою на 2-х колінах, сидінням або лежанням на льоду, інакше це буде визначено як падіння або Заборонений Елемент.

 • Хореографічна Характерна Доріжка Кроків:

Застосовуються наступні вимоги:

–           Виповнюється в будь-якому місці програми

–           Повинна бути розміщена біля Короткої Осі (в межах 10 метрів в обидві сторони від Короткої Осі) і повинна розташовуватися від одного борту катка до іншого

–           Може бути в позиціях або без торкання.

–           Торкатися руками льоду дозволяється

–           Максимально дозволене відстань між партнерами 4 витягнутих руки (4 метри)

4.1 довільний танець – Вимоги та Обмеження

Вимоги та Обмеженняпорушення
тривалістьДорослі: 4 хвилини + / – 10 секунд

Юніори: 3 ½ хвилини + / –              10 секунд Едвансд Новіс 3 хвилини + / – 10 секунд

Интермедиат Новіс 2 ½ хвилини + / – 10 секунд (очікує рішення Конгресу 2018) Безік Новіс 2 хвилини + / – 10 секунд

Порушення Тривалості :

Рефері робить зниження – 1.0 за кожні 5 секунд недокатів або перекату

музика–           Музика, включаючи класичну, повинна бути перероблена, оркестрована або аранжована таким чином, щоб створити цікаву, барвисту, видовищну танцювальну програму з різними танцювальними настроями або зростаючим ефектом.

–           музика повинна мати НЕ менш однією очевидною зміни темпу / ритму і експресії. Ця зміна може бути поступовою або одномоментної, але в будь-якому випадку очевидною.

–           музика повинна відповідати рівню майстерності і технічним можливостям Пари.

–           музика для Довільного танцю може бути з вокалом і повинна бути прийнятною для Танців на льоду, як спортивної дисципліни.

–           Музика повинна мати добре чутний ритмічний рахунок і мелодію або тільки добре чутний ритмічний рахунок, але не тільки одну мелодію і може бути з вокалом.

–           Музика може бути без добре чутного ритмічного рахунку до 10 секунд на початку або в кінці програми.

–           Музика може бути без добре чутного ритмічного рахунку до 10 секунд в самій програмі.

Порушення по Музиці :

Рефері + Судді роблять зниження 2.0 за програму

зупинки–           Після того час пішло пара не повинна залишатися на одному місці більше 10 секунд.

–           під час виконання програми дозволено необмежене кількість зупинок максимум до 5 секунд кожна.

Порушення в хореографії

(Зупинки) :

Рефері + Судді роблять зниження

1.0 за програму

роз’єднання–           дозволено необмежену кількість роз’єднань для виконання перехідних (сполучних) кроків або рухів.

–           під час таких роз’єднань максимально дозволене відстань між партнерами НЕ більше 2-х витягнутих рук (за винятком Хореографічної Характерною доріжки Кроків ).

–           тривалість кожного роз’єднання ( за винятком наказано Елементів ) НЕ повинна перевищувати 5 секунд ..

–           роз’єднання в початку і / або в наприкінці програми можуть бути до 10 секунд без обмеження відстані між партнерами.

Дотик льоду руками–               Торкатися льоду рукою або руками НЕ дозволяється (за винятком виконання Хореографічного

Змінного Руху і Хореографічної Характерною Доріжки Кроків).

Костюми та аксесуари–           Повинні бути скромними, елегантними, не створюючи ефекту зайвої оголеності і бути

придатними для спортивних змагань тобто не бути занадто яскравими і театральними за своїм дизайном.

–           На Партнера повинні бути штани повної довжини.

–           На Партнерці повинна бути спідниця.

–           Аксесуари та реквізит НЕ дозволені.